Ubezpieczenie OC na ciągnik siodłowy Szczecin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Zgłaszając się do multiagencji, można spodziewać się otrzymania szeregu ofert na OC ciągnika siodłowego oraz auto-casco, następstwa nieszczęśliwych wypadków czy pakiet assistance. Przygotowujemy indywidualne propozycje dla każdego z klientów – dzięki czemu wiedzą Państwo, że otrzymają od nas jedynie interesujące dla siebie materiały.

  Każde ubezpieczenie OC na ciągnik siodłowy w Szczecinie, które Klienci przedłużają automatycznie bez zapoznania się z konkurencyjnymi ofertami, to potencjalne ryzyko zapłacenia zbyt dużej składki. Zapraszamy do pozostawienia wiadomości przedstawicielom fullpolisa.pl – będą oni pamiętać o ważnych terminach w Państwa firmie (koniec ubezpieczenia), a jeden z nich przypomni się i prześle aktualne na dany moment oferty OC, stwarzając tym samym okazję do obniżenia kosztów obowiązkowych polis.

  Multiagencja może zaprezentować także różne warianty umów typu auto-casco. Chronią one właściciela pojazdu przed samodzielnym naprawianiem licznych szkód, co przy wysokiej wartości ciągników siodłowych może mieć duże znaczenie. Podczas rozmowy z przedstawicielem mogą się Państwo spodziewać otrzymania wszelkich informacji na temat zakresu i parametrów proponowanych rozwiązań, ich kosztu oraz wyłączeń odpowiedzialności poszczególnych ubezpieczycieli.

  Od czego zależy wysokość składki OC ciągnika siodłowego?

  Istnieje mnóstwo parametrów, wpływających na ubezpieczenie OC na ciągnik siodłowy w Szczecinie. Część z nich dotyczy statystyk globalnych, jak np. rosnąca liczba wypadków i kolizji w Polsce, inne natomiast związane są ściśle z danym kierowcą – liczba szkód spowodowanych w ostatnim czasie itp. Poniżej przykłady takich danych, uwzględnianych w obliczaniu składek:

  • marka samochodu i jego model oraz wersja,
  • parametry silnika (pojemność i moc),
  • wiek pojazdu,
  • moment pierwszej rejestracji,
  • wiek właściciela i czas, od kiedy posiada on prawo jazdy,
  • przebieg pojazdu,
  • posiadane zniżki za bezszkodowość,
  • kontynuowanie ubezpieczenia w tej samej firmie,
  • zniżka przy ubezpieczaniu floty pojazdów,
  • opłata za obsługę, którą nalicza sobie towarzystwo ubezpieczeniowe,
  • szkodowość w danej firmie ubezpieczeniowej (u wszystkich klientów).

  Ubezpieczenie OC na ciągnik siodłowy w Szczecinie, uzależnione jest od wszystkich powyższych czynników i nie tylko. Zapewnienie sobie najtańszych cen składek możliwe jest dzięki regularnemu porównywaniu dostępnych ofert i sprawdzaniu różnych towarzystw, co można zrobić za pośrednictwem fullpolisa.pl.

  Zapraszamy Państwa do pozostawienia swoich danych kontaktowych przedstawicielowi, który odezwie się niedługo przed terminem upływu aktualnej polisy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308