Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Chełm

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Chcąc znaleźć dobre ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej, warto zwrócić się do fullpolisa.pl. Przedstawiciele zaprezentują szereg rozwiązań do porównania i pomogą w wybraniu najlepszego. Możliwy jest także przegląd zakupionych dotychczas polis, by sprawdzić czy pokrywają one kluczowe ryzyka danej firmy.

  Multiagencja posiada dostęp do ofert na ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych różnych towarzystw. Dzięki temu klienci mogą porównywać je ze sobą i analizować różnice dotyczące m.in.: sum gwarancyjnych, wyłączeń odpowiedzialności, proponowanych rozszerzeń czy franszyz integralnych bądź redukcyjnych. Łatwiej bowiem podjąć świadomą decyzję, gdy wybiera się spośród kilku wariantów, niż gdy ma się ograniczone możliwości w tym zakresie.

  W fullpolisa.pl można zapewnić sobie szerokie ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Zgromadzony sprzęt, narzędzia czy nieruchomość, należąca do firmy, przedstawiają znaczną wartość, dlatego należy otoczyć je ochroną ubezpieczeniową i zapewnić sobie wypłatę odszkodowania w razie pojawienia się przeciwności losu. Multiagencja może zaproponować także ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń, które zapewni szefostwu „spokojny sen” – niezależnie od okoliczności możliwe będzie sprawne wykonywanie podjętych prac.

  Ciekawą pozycją jest ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne oraz ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych „na wszystkie ryzyka”. Formuła all-risk nie dotyczy jedynie zdarzeń, które w jasny sposób zostały wyłączone z odpowiedzialności ubezpieczyciela przez zapisy ogólnych warunków umowy.

  Klienci multiagencji mają szeroki wybór w kwestii ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej. W Chełmie wiele podmiotów starannie dba o ten element finansowego bezpieczeństwa. Odpowiednia polisa zapewnia wypłatę odszkodowań osobom trzecim, które ucierpiały z powodu prowadzonych prac budowlanych. Przedstawiciele fullpolisa.pl oferują także umowy na ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Coroczny przeglądu rynku jest okazją do obniżenia kosztów lub poszerzenia posiadanej ochrony.

  Swoje zgłoszenie do fullpolisa.pl można złożyć nawet na kilka tygodni przed końcem aktualnej umowy – przedstawiciel zapisze odpowiedni termin i odezwie się, by kontynuować rozmowy i zaprezentować aktualne porównanie ofert.

  ZADZWOŃ

  609 103 308