Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Chorzów

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Prowadząc stale rozwijającą się firmę, nie sposób pominąć takich kwestii, jak ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych oraz ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych. Drogocenne materiały (coraz częściej używane we wznoszonych budynkach) i wysokie wartości kontraktów powodują, że wszystko musi być „dopięte na ostatni guzik”. Nie na każdą okoliczność mamy jednak wpływ, dlatego warto posiadać dobrze dobrane ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej bądź ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne (w zależności od roli, jaką się odgrywa w danej realizacji). Gwarancja wypłaty środków w razie zdarzeń losowych niejednego przedsiębiorcę uratowała od bankructwa.

  Dobre ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej w Chorzowie

  W sprzedaży posiadamy zarówno ubezpieczenia mienia na budowie, jak i te dotyczące odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej w Chorzowie powinno zostać dopasowane do jej specyfiki, uwzględniając ryzyka w codziennej działalności. W tego typu umowach dostępnych jest bowiem nawet do kilkudziesięciu klauzul dodatkowych i postanowień specjalnych, a staranny ich wybór jest znacznie łatwiejszy w asyście doświadczonego pracownika multiagencji.

  Jakie korzyści zapewnia ubezpieczenie majątku firmy budowlanej?

  Nie do przecenienia jest rola, jaką pełnią: ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej, a także ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Gromadzony niejednokrotnie przez długie lata majątek nie tylko jest źródłem zadowolenia właściciela, ale przede wszystkim umożliwia sprawną realizację codziennych zleceń, a bez tego nie można mówić o stabilnych zyskach.

  Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej w Chorzowie wraz z większym pakietem

  Decydując się na zakup łącznie różnych ubezpieczeń bądź dokupienie kolejnej polisy nawet kilka miesięcy po zawarciu pierwszej, można spodziewać się naliczenia zniżki, zwłaszcza jeżeli umowy byłyby zawarte z tym samym towarzystwem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i zapytania go o możliwość uzyskania takich korzyści – nic to nie kosztuje, a może się okazać, że w budżecie firmy pojawi się nieoczekiwana oszczędność. Współpraca z fullpolisa.pl to także gwarancja, że nie przeoczą Państwo żadnych ważnych dat – nasi pracownicy pamiętają o formalnościach, rocznicach polis itp.

  ZADZWOŃ

  609 103 308