Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Elbląg

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Korzystając z usług fullpolisa.pl można sprawdzić, czy posiadane ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej w Elblągu jest dobrze dopasowane do specyfiki prowadzonej działalności oraz zapoznać się z szeregiem ofert, dostępnych u przedstawicieli multiagencji.

  Każde z towarzystw przygotowuje własny kształt umowy, dotyczącej ubezpieczenia prac remontowych i budowlanych. Wspólna analiza jej zapisów i zwrócenie uwagi na sumy gwarancyjne, klauzule rozszerzające, franszyzy czy wyłączenia odpowiedzialności, to dobry sposób na ustalenie, która z polis jest najlepsza i złożenie podpisu właśnie na niej.

  Często zdarza się, że klienci multiagencji pytają w pierwszej kolejności o ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Nie może to dziwić, bowiem specjalistyczny sprzęt bywa drogi w utrzymaniu, a jego naprawy są bardzo kosztowne. Warto w związku z tym wyposażyć się w instrument, który pomoże uzyskać pieniądze w trudnych chwilach – ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń.

  Przy niektórych realizacjach niezbędnym wydaje się zawarcie umowy z ochroną typu all-risk. Działające w ten sposób ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne czy ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych gwarantuje wypłatę świadczenia w każdej sytuacji, niezależnie od przyczyn wystąpienia szkody. Jedyne ograniczenie stanowią wyłączenia odpowiedzialności, jasno sprecyzowane przez każdego z ubezpieczycieli.

  W ofercie multiagencji znajdują się także umowy, które zapewniają ochronę finansową w razie spowodowania szkody na cudzym mieniu lub zdrowiu osób trzecich. Warto się w nie zaopatrzyć, by ściągnąć z siebie odpowiedzialność materialną. Tego typu korzyści zapewnia ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Elblągu coraz więcej jest też inwestorów, którzy oczekują od wykonawców i podwykonawców posiadania tego typu polis. Można je znaleźć w naszej multiagencji, podobnie jak solidne ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Stanowią one ważny składnik majątku, który warto otoczyć nie tylko obowiązkową ochroną, ale również dodatkowymi rozszerzeniami.

  Na stronie fullpolisa.pl można pozostawić swoje dane również wtedy, gdy do zakończenia obecnych polis został jeszcze długi czas. Po odnotowaniu terminów każdej z nich nasz przedstawiciel odezwie się do Państwa w odpowiednim momencie i zaproponuje porównanie aktualnych wówczas ofert.

  ZADZWOŃ

  609 103 308