Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Gdańsk

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Posiadane ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej warto regularnie sprawdzać, porównując oferowane w nim warunki z tymi, które proponuje konkurencja. Rozwój rynku powoduje, podobnie jak w przypadku abonamentów na telefony komórkowe czy sprzętu RTV i AGD, że nowe oferty stają się coraz bardziej korzystne dla klientów.

  Dostępne w fullpolisa.pl ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych, a także ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne jest przygotowywane po zapoznaniu się z sytuacją klienta, jego potrzebami w zakresie ochrony oraz oczekiwaniami co do wysokości składki. Zgłaszając się do naszej multiagencji zyskują więc Państwo gwarancję, że otrzymają oferty dopasowane do swojego przedsiębiorstwa.

  Ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych oraz ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Gdańska chronią na wypadek uszkodzenia bądź zniszczenia materiałów, zaplecza budowy, narzędzi i sprzętu, a także w razie wyrządzenia szkody kontrahentowi lub osobom trzecim, w wyniku prowadzonych prac budowlanych. Każde z tych ryzyk dotyczy wszystkich podmiotów z branży – również tych, które inwestują w szkolenie personelu czy stwarzanie bezpiecznych warunków pracy. Chcąc znaleźć najlepsze ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej w Gdańsku, zdecydowanie warto zgłosić się do fullpolisa.pl – szeroka oferta rynkowych liderów powoduje, że każdy z klientów znajdzie optymalną ochronę za niewygórowaną cenę.

  Ubezpieczenie majątku firmy budowlanej – czy warto je wykupić?

  Ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń to bardzo ważne komponenty w planie bezpieczeństwa każdego przedsiębiorstwa. To dzięki nim można uniknąć wydatków związanych z remontami lub kupnem nowego sprzętu, w razie gdyby dotychczasowy uległ uszkodzeniu podczas pożaru bądź gradobicia lub został skradziony. Nie warto oszczędzać na tego typu ubezpieczeniach – składka na polisę stanowi ledwie ułamek wartości pojazdu bądź maszyny, a w skrajnych przypadkach kwota ta może zadecydować o możliwości sprawnego kontynuowania podjętych prac. Przedstawiciel fullpolisa.pl dołoży wszelkich starań, by zakres umowy był w pełni zrozumiały dla klienta, informując o wyłączeniach odpowiedzialności i franszyzach.

  W ofercie multiagencji znajdują się także inne przydatne ubezpieczenia, którymi można objąć życie i zdrowie pracowników firmy, jej właścicieli oraz prywatny majątek. Zakup większego pakietu może skutkować otrzymaniem atrakcyjnego rabatu.

  ZADZWOŃ

  609 103 308