Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Gdynia

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej spełnia kilka ważnych ról. Zwiększa ono poziom bezpieczeństwa finansowego zarówno samej firmy, jak i jej klientów. W razie wystąpienia niesprzyjających okoliczności, związanych np. z działaniem sił przyrody – burzy, gradobicia, a także pożarów bądź kradzieży, zapewnia ono wypłatę odszkodowania. Ochroną są objęte materiały na placu budowy, jego zaplecze, a także mienie należące do osób trzecich, znajdujące się w pobliżu budowy (wtedy jest to ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej). W Gdyni wiele podmiotów z branży korzysta z takich rozwiązań, a niejednokrotnie ratują one ich budżet.

  Ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych opracowuje się m.in. w oparciu o wartość podejmowanych kontraktów, charakter realizowanych zadań oraz używane w tym celu maszyny. Właściwe dobranie sum gwarancyjnych, klauzul dodatkowych i franszyz jest ułatwione, gdy skorzysta się z pomocy specjalisty. Przedstawiciele multiagencji fullpolisa.pl posiadają rozległą wiedzę w omawianej dziedzinie i mogą w wyczerpujący sposób omówić z klientem wszelkie szczegóły. Dzięki temu zakup ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne bądź ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych będzie znacznie prostszy.

  Oferty na ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Gdyni, proponowane przez fullpolisa.pl, są dobierane zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami, które pracownik multiagencji poznaje podczas rozmowy z klientem. Wybór spośród wielu ofert, który gwarantujemy, pozwala odnaleźć polisę o atrakcyjnym zakresie przy składce nieobciążającej w znaczny sposób budżetu firmy.

  Przed jakimi ryzykami chroni ubezpieczenie majątku firmy budowlanej?

  Ubezpieczenie majątku zapewnia wypłatę odszkodowań w licznych przypadkach, do których zaliczają się m.in.: działanie sił przyrody, kradzieże, nieumyślne spowodowanie przez pracownika szkody osobom trzecim. By posiadać taką ochronę, należy wykupić ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej z odpowiednimi rozszerzeniami. Ważną pozycją jest także ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń – w większości przypadków przedstawiają one znaczną wartość, a ich sprawność i dostępność decyduje o możliwości wykonania zleceń.

  Zgłaszając się do fullpolisa.pl można także zamówić przegląd posiadanej dotychczas polisy. Przedstawiciel wskaże ryzyka, które mogą wymagać poszerzenia, by ubezpieczenie zapewniało optymalną ochronę.

  ZADZWOŃ

  609 103 308