Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Kamień Pomorski

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Przedstawiciele multiagencji fullpolisa.pl mogą dokonać dla klienta audytu posiadanego ubezpieczenia firmy montażowo-budowlanej oraz, jeżeli istnieje taka możliwość, przedstawić alternatywną, konkurencyjną propozycję. Kontakt z multiagencją o szerokiej ofercie to gwarancja znalezienia optymalnego rozwiązania.

  Porównując polisy różnych towarzystw, warto zwrócić uwagę na: sumę ubezpieczenia, wartość franszyzy redukcyjnej, wyłączenia odpowiedzialności oraz klauzule dodatkowe. Dopiero po uwzględnieniu tych parametrów można zyskać pewność, że wybrane ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych spełni potrzeby firmy i skutecznie wspomoże ją w trudnych chwilach.

  Wielu klientów składa zapytania, zwracając uwagę na ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Taki instrument pomaga zachować stabilność budżetu w trudnych chwilach, zapewniając wypłatę odszkodowań z polisy. Również ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń pełni bardzo ważną rolę w razie wystąpienia szkody – otrzymując pieniądze od towarzystwa można szybko wykonać niezbędne naprawy i wrócić do realizacji podjętych zleceń.

  Ciekawą pozycją jest ubezpieczenie typu all-risk. Obejmuje ono wszystkie ryzyka. Jedynym ograniczeniem ich działania są wyłączenia odpowiedzialności w ogólnych warunkach umowy. W ten sposób można zawrzeć zarówno ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne, jak i ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych.

  Coraz większa liczba inwestorów stawia przed wykonawcami wymaganie w postaci wykupienia przez nich ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej. W Kamieniu Pomorskim co jakiś czas można usłyszeć o wypadkach i szkodach na budowach, stąd taka postawa nie może dziwić. Fullpolisa.pl oferuje szeroką gamę możliwości, jeżeli chodzi o tego typu umowy. Zapewnią one komfort psychiczny i finansowy inwestorom oraz wykonawcom. Duży wybór zapewniamy też w zakresie ubezpieczenia pojazdów firmy budowlanej. Dotyczy to wariantów obowiązkowych oraz dobrowolnych rozszerzeń, dodatkowo chroniących samochody i maszyny.

  Zgłoszenia można pozostawiać na stronie fullpolisa.pl nawet na dłuższy czas przed terminem wygaśnięcia obecnych ubezpieczeń. Pamiętając o tej dacie, przedstawiciel multiagencji odezwie się niedługo wcześniej – Państwo nie muszą do tego czasu pamiętać o sprawie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308