Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Kielce

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Propozycje ofert na ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej, dostarczane przez fullpolisa.pl, mogą pomóc w znalezieniu rozwiązań o szerszym zakresie ochrony lub niższej składce, niż dotychczasowe. Istnieje również możliwość zamówienia bezpłatnego audytu posiadanych umów, by określić, w jakim stopniu spełniają one potrzeby przedsiębiorstwa.

  Pełnomocnictwa, które posiadają przedstawiciele multiagencji, pozwalają im przygotować dla każdego z klientów po kilka różnych ofert na ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych. Dzięki temu możliwe jest porównanie m.in. franszyz redukcyjnych, dodatkowych klauzul oraz wyłączeń odpowiedzialności. Ten ostatni punkt zasługuje na szczególną uwagę, bowiem są w nim opisane sytuacje, w których ubezpieczyciel prawdopodobnie odmówi wypłaty jakichkolwiek pieniędzy. Wybór rozwiązania po analizie kilku propozycji jest zdecydowanie bardziej ugruntowany, niż podpisywanie umowy w pośpiechu.

  Proponowane przez fullpolisa.pl ubezpieczenie majątku firmy budowlanej może objąć wszystkie najważniejsze jego składniki, chroniąc tym samym firmowy budżet przed spustoszeniem w razie wystąpienia większych szkód. Ważnym punktem takiego planu ochronnego jest ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Wiele z nich jest niezastąpionych w różnych pracach, a uzyskane w razie ich zniszczenia odszkodowanie pozwala szybko je naprawić lub kupić nowe egzemplarze.

  Coraz więcej klientów składa zapytania, dotyczące ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne oraz ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych, które można byłoby zawrzeć według formuły all-risk. Takie polisy to gwarancja wypłaty niezależnie od okoliczności powstania szkody, pod warunkiem jednak, że owe przyczyny nie są jasno wskazane w wyłączeniach odpowiedzialności towarzystwa.

  Cennym instrumentem finansowym dla wielu przedsiębiorców jest ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Kielcach i okolicach rośnie zainteresowanie szczegółowymi informacjami, dotyczącymi tego typu umów. Zapewniają one pokrycie kosztów szkód, które firma wyrządziła innym podmiotom w ramach prowadzonej działalności budowlanej oraz budowlano-remontowej. Posiadając stosowną polisę ponosi się więc jedynie koszty składki, a ewentualne odszkodowania przejmuje na siebie ubezpieczyciel.

  Zapraszamy do składania zapytań także na ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Multiagencja posiada szeroki wybór rozwiązań dla swoich klientów w zakresie obowiązkowych polis, a także dodatkowych opcji ochronnych.

  ZADZWOŃ

  609 103 308