Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Końskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę





  Osoba do kontaktu



  Korzystając z audytu posiadanych polis lub porównania ofert na ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej można zapewnić sobie znaczną oszczędność lub poszerzyć zakres posiadanej ochrony. Tego typu usługi to główna działalność multiagencji fullpolisa.pl.

  Przedstawiciele mają dostęp do wielu wariantów umów m.in. na ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych. W procesie decyzyjnym, prowadzącym do zakupu polisy, ważne jest omówienie podstawowych kwestii, takich np. jak: wysokość sum gwarancyjnych, wartość franszyzy redukcyjnej, włączenie klauzul dodatkowych czy treść wyłączeń odpowiedzialności. Wszystkie wpływają na jakość ubezpieczenia i muszą być znane klientowi przed złożeniem przez niego podpisu na umowie.

  Pracownicy i właściciele firm budowlanych bardzo często zwracają się do fullpolisa.pl z pytaniem o ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Przedstawiciele multiagencji są doskonale przygotowani do tego typu rozmów, proponując klientom ochronę w razie gdyby posiadany sprzęt z różnych przyczyn przestał się nadawać do normalnego użytku. Mogą oni także zaprezentować ofertę na ogólne ubezpieczenie majątku firmy budowlanej, chroniące jej budżet w trudnych momentach.

  Wśród proponowanych przez multiagencję rozwiązań znajdują się także polisy działające w trybie all-risk. Oznacza to, że zawarte w ten sposób ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne czy ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych będzie działało w każdej sytuacji, niezależnie od przyczyny szkody. Jedyną okolicznością, w której ubezpieczyciel nie wypłaci pieniędzy, będzie zaistnienie warunków, które zostały wcześniej opisane w dziale wyłączeń odpowiedzialności.

  Zapraszamy do porównania ofert na ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Końskich. Przedstawiciel multiagencji może zaprezentować szeroką gamę możliwości, dzięki czemu każdy z klientów znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Dotyczy to zarówno ubezpieczeń wymaganych przepisami odpowiednich ustaw, jak i dodatkowych, dobrowolnych opcji. Co ważne, wszystkie oferty są tutaj dostępne w jednym miejscu – można więc dzięki fullpolisa.pl oszczędzić mnóstwo cennego czasu, tak bardzo przydatnego podczas prowadzenia własnego biznesu. Swoje zgłoszenie warto pozostawić nawet wiele tygodni przed końcem ubezpieczenia. Przedstawiciel odnotuje tę datę i przypomni się odrobinę wcześniej.

  ZADZWOŃ

  609 103 308