Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Koszalin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Fullpolisa.pl prezentuje szeroki zakres ofert na ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej. Do proponowanych przez multiagencję usług zalicza się także przegląd dotychczasowych rozwiązań i ich ocena pod kątem zakresu ochrony oraz konkurencyjności składki.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl posiadają aktywne pełnomocnictwa, pozwalające na zawarcie ubezpieczenia prac remontowych i budowlanych w każdym znaczącym towarzystwie. Prezentacja ofert może się więc odbyć na zasadzie ich porównania i uszeregowania pod względem np.:wysokości sum gwarancyjnych, ogólnej liczby oraz treści poszczególnych wyłączeń odpowiedzialności, wartości franszyzy redukcyjnej czy obecności nietypowych klauzul dodatkowych, przydatnych akurat dla konkretnego klienta. Dopiero po zapoznaniu się z tymi parametrami można mówić o przemyślanej i w pełni świadomej decyzji.

  Częstym tematem zapytań ze strony klientów fullpolisa.pl jest ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Zgromadzone aktywa mogą bowiem posiadać znaczną wartość, a każdy przedsiębiorca dobrze wie, ile trudu towarzyszyło ich nabyciu. Wykupując polisy ochronne można zapewnić sobie odszkodowanie, w razie gdyby zdarzyło się nieszczęście. Multiagencja posiada także szeroki zakres ofert na bardziej specjalistyczne umowy, m.in. na ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń.

  Przy wielu realizacjach klienci multiagencji decydują się na wykupienie polisy według trybu all-risk. Zawarte w ten sposób ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne lub ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych obejmuje niemal wszystkie ryzyka, jakie można sobie wyobrazić. Wyłączone bowiem są w tym przypadku jedynie te, które przedstawiciel jasno zdefiniował w odpowiednim rozdziale umowy.

  Zwiększa się liczba inwestorów, którzy oczekują że wykonawca będzie posiadał ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Koszalinie niejednokrotnie można też spotkać się z doniesieniami o różnego rodzaju wypadkach budowlanych. Oferta fullpolisa.pl obejmuje solidną ochronę z tego tytułu, której posiadanie przyniesie spokój ducha wykonawcy oraz inwestorowi.

  Oferujemy również ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej, dostępne zarówno w podstawowym – obowiązkowym wariancie, jak i z atrakcyjnym pakietem dodatkowym. Porównanie wielu ofert z pewnością ułatwi podjęcie najlepszej z możliwych decyzji.

  ZADZWOŃ

  609 103 308