Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Kutno

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Oferta fullpolisa.pl obejmuje różne rodzaje ubezpieczenia firmy montażowo-budowlanej, które przydadzą się zarówno niewielkim podmiotom, jak i dużym przedsiębiorstwom. Multiagencja proponuje także przegląd posiadanych dotychczas rozwiązań, który pozwoli się przekonać, czy dostępne są alternatywne oferty o szerszym zakresie i/lub niższej cenie.

  Szeroka gama ofert na ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych, dostarczanych przez czołowe towarzystwa, gwarantuje klientowi uzyskanie wystarczającej wiedzy, by wybrać najlepsze rozwiązanie. Przedstawiciel multiagencji udzieli wyczerpujących informacji m.in. na temat: klauzul dodatkowych, franszyz, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela oraz – co oczywiste – wysokości składki.

  Warto zwrócić uwagę także na ubezpieczenie majątku firmy budowlanej, którego ważną częścią jest ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Posiadając takie rozwiązania można być pewnym, że naprawy sprzętu zrealizuje się ze środków pochodzących od towarzystwa ubezpieczeniowego, co zapewni wyższą stabilność budżetu. Firmowy majątek gromadzi się często przez wiele lat, a wystarczy ledwie chwila, by został on zniszczony np. podczas pożaru.

  W licznych sytuacjach opłacalne okazuje się zawarcie ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne lub ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych w formule all-risk. W tym wariancie gwarantowana jest wypłata świadczenia w każdych okolicznościach, z wyjątkiem tych, które zostały wyraźnie wyłączone przez ubezpieczyciela.

  Ważnym punktem jest także ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Kutnie regularnie zdarzają się sytuacje, w których podczas remontu lub prac na budowie poszkodowane są osoby trzecie. Umowy na firmowe OC chronią przed roszczeniami z tego tytułu, zapewniając odpowiednią ochronę finansową. Fullpolisa.pl dostarcza także oferty na ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Posiadana flota stanowi ważny składnik majątku, bez którego kontynuowanie podjętych zleceń często jest znacznie utrudnione lub staje się całkiem niemożliwe.

  Zapraszamy do kontaktu również te firmy, w których obecne ubezpieczenie wygasa dopiero za kilka tygodni lub miesięcy. Przedstawiciel może odnotować ten termin, by przypomnieć o rozpoczętej rozmowie i zapoznać klienta z dostępnymi ofertami.

  ZADZWOŃ

  609 103 308