Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej lubelskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Kontaktując się z multiagencją fullpolisa.pl można otrzymać szereg ofert na ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej. Dostępna jest także usługa audytu posiadanych dotychczas umów, mająca na celu sprawdzenie, czy spełniają one wszystkie potrzeby firmy oraz czy istnieje możliwość obniżenia wysokości składki przy zachowaniu odpowiedniej ochrony.

  Multiagencja posiada aktywne pełnomocnictwa, pozwalające jej proponować ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych od różnych towarzystw. Porównanie ofert, przygotowane specjalnie dla danego klienta, będzie obejmować kwestie związane m.in. z: zakresem ubezpieczenia, klauzulami dodatkowymi, wyłączeniami odpowiedzialności czy franszyzami redukcyjnymi w poszczególnych polisach. Posiadając wszystkie te informacje zdecydowanie łatwiej jest podjąć odpowiednią decyzję.

  Ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz całościowe ubezpieczenie majątku firmy budowlanej to ważne punkty w planie bezpieczeństwa takiego przedsiębiorstwa. Nie każde ryzyko da się bowiem przewidzieć, nawet pomimo zachowania najwyższej staranności i stałego egzekwowania jej od pracowników. Można natomiast ochronić się przed zagrożeniem finansowym, kupując odpowiednie polisy.

  Wiele realizacji wymaga zastosowania formuły all-risk. Zawarte w ten sposób ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne oraz ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych obejmuje wszystkie szkody, oprócz tych, które zostały w jasny sposób określone w paragrafach dotyczących wyłączeń odpowiedzialności.

  Multiagencja fullpolisa.pl może zaproponować także szereg ofert na ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W lubelskim regularnie można spotkać się z doniesieniami na temat drobnych incydentów bądź całkiem poważnych wypadków, które miały miejsce w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi. Wspomniana polisa ochroni firmę od roszczeń ze strony osób trzecich.

  Zapraszamy również do składania zapytań w sprawie ofert na ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Przedstawiciele pomogą obniżyć koszty obowiązkowych polis oraz rozszerzyć zakres ochrony w dobrowolnych umowach. Swoje dane kontaktowe można zostawić na stronie multiagencji nawet na kilka miesięcy przed datą końca obecnego ubezpieczenia. Przedstawiciel zanotuje ten termin i przypomni się w odpowiednim momencie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308