Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej lubuskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Dostępne w fullpolisa.pl ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej może przyczynić się do ochrony jej interesów na różnych polach. W ofercie multiagencji znajduje się także przegląd zakupionych dotychczas przez klienta polis, by sprawdzić ich użyteczność w konkretnych sytuacjach oraz możliwość znalezienia tańszej alternatywy.

  Każdy, kto choć raz zawierał umowę na ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych, wie o tym, że oferty poszczególnych towarzystw mogą się znacznie od siebie różnić. Specjaliści fullpolisa.pl w jasny i czytelny sposób informują klientów o wyłączeniach odpowiedzialności, franszyzach, sumach ubezpieczenia i rozszerzeniach, jakie oferują poszczególni ubezpieczyciele. Większa wiedza na temat tych parametrów ułatwia bowiem podjęcie przemyślanej decyzji.

  Ważną rolę pełni również ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Gromadzi się go pieczołowicie przez wiele lat, a jego wartość bywa bardzo pokaźna. Ochrona – zapewniana w umowie – pozwoli dokonać naprawy po szkodach za pieniądze od towarzystwa ubezpieczeniowego, co zdecydowanie będzie miało dobry wpływ na firmowy budżet. Fullpolisa.pl może przygotować także specjalne ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń, obejmujące różne kategorie sprzętu.

  Multiagencja coraz częściej otrzymuje zapytania w sprawie ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne oraz ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych, dostępnych według zasady all-risk. Oznacza to, że ubezpieczyciel odpowiada za wszystkie szkody, z wyjątkiem tych które jasno wskazał w paragrafach dotyczących wykluczeń.

  Fullpolisa.pl zapewnia swoim klientom także solidne ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W lubuskim liczna grupa przedsiębiorstw korzysta z tego typu rozwiązań, by ochronić się przed finansowymi konsekwencjami w razie przypadkowego wyrządzenia szkody podmiotom trzecim. Oferta multiagencji obejmuje również ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej – zarówno polisy, które przedsiębiorstwo ma obowiązek wykupić ze względu na wymagania ustawowe, jak i szereg rozwiązań dodatkowych, dobrowolnych.

  Zapraszamy do zgłaszania się nawet wtedy, gdy obecne ubezpieczenie potrwa jeszcze przez kilka miesięcy. Prosimy wówczas o podanie terminu jego wygaśnięcia – pracownik multiagencji odezwie się do Państwa na około miesiąc przed tą datą, by zaproponować porównanie różnych ofert.

  ZADZWOŃ

  609 103 308