Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej małopolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Chcąc znaleźć optymalne ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej warto skontaktować się z fullpolisa.pl. Przedstawiciele udzielą wszelkich niezbędnych informacji oraz – na życzenie klienta – dokonają przeglądu stosowanych przez niego dotychczas rozwiązań.

  Multiagencja posiada szeroki dostęp do ofert na ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych. Każda z nich różni się pod wieloma względami, a są to m.in.: wysokość sumy gwarancyjnej, zbiór wyłączeń odpowiedzialności, obecność franszyzy integralnej, treść klauzul dodatkowych. Warto omówić z przedstawicielem fullpolisa.pl znaczenie każdego z tych parametrów i dopiero wtedy zdecydować, na której z umów złożyć swój podpis.

  Ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz całościowe ubezpieczenie majątku firmy budowlanej coraz częściej stanowią główny temat zapytań, które klienci składają przedstawicielom multiagencji. Fullpolisa.pl prezentuje szeroki wybór umów, które pomogą przenieść ciężar finansowy na ubezpieczyciela, w momencie kiedy uszkodzony zostanie sprzęt i wymagana jest szybka jego naprawa lub zamiana na nowy egzemplarz.

  Wielu klientów składa zapytania na temat ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych, działającego według zasady all-risk. Jest ono w fullpolisa.pl dostępne, podobnie jak ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Tego typu umowy obejmują wszystkie ryzyka, a więc towarzystwo płaci za każdą szkodę – niezależnie od jej przyczyny. Inaczej dzieje się jedynie w sytuacji, kiedy zaistniałe okoliczności wyczerpują przesłanki zawarte w rozdziale o wyłączeniach odpowiedzialności.

  Przedmiotem zainteresowania przedsiębiorców często jest także ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W małopolskim możemy zapewnić analizę posiadanych dotychczas polis oraz prezentację dostępnych alternatyw przez przedstawiciela fullpolisa.pl. Ochrona w zakresie OC przedsiębiorstwa z branży budowlanej zapewnia korzyści zarówno wykonawcy, jak i inwestorowi. W razie wystąpienia szkód u osób trzecich, odpowiedzialność ponosi ubezpieczyciel i to on wypłaci im odpowiednią sumę pieniędzy.

  Zapraszamy do zgłaszania się przez formularz na stronie fullpolisa.pl nawet na wiele miesięcy przed terminem zakończenia obecnego ubezpieczenia – nasz przedstawiciel odezwie się do Państwa w odpowiednim czasie, by umożliwić zapoznanie się z aktualnymi ofertami.

  ZADZWOŃ

  609 103 308