Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Mazowieckie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Istnieje wiele ryzyk, z którymi spotyka się na co dzień przedsiębiorca, wykonujący remonty oraz uczestniczący w budowach. Koszty uszkodzonych, drogocennych materiałów niejednokrotnie przekraczają zysk z danego zlecenia, dlatego warto zaopatrzyć się w ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej. Zapewni ochronę finansową, w razie gdyby zniszczone zostały narzędzia, materiały czy zaplecze budowy. W ofercie dostępne jest także ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Tego typu polisy mogą być przydatne w wielu różnych sytuacjach – od przysłowiowego „wbicia łopaty w ziemię” do oddania gotowego budynku występuje bowiem mnóstwo ryzyk, spośród których część może być źródłem pokaźnych kosztów.

  Kiedy coś pójdzie niezgodnie z planem

  Ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych obejmuje swoim zakresem wszystkie zdarzenia, które skutkują uszkodzeniem, zniszczeniem bądź utratą mienia należącego do inwestora, z uwzględnieniem wszelkich materiałów. Jedynym wyjątkiem są sytuacje jasno wskazane w wyłączeniach odpowiedzialności ubezpieczyciela, o które można zapytać przedstawiciela fullpolisa.pl podczas wybierania najlepszej umowy dla swojej firmy.

  Czego nie obejmie ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych?

  Każde z towarzystw ubezpieczeniowych samodzielnie definiuje wspomniane wyłączenia odpowiedzialności, co zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, gdy porównuje się poszczególne oferty. Często pośród takich zapisów znajdują się m.in. wady projektowe lub materiałowe, normalne zużycie oraz korozja. Różnice w katalogach wyłączeń są jednym z wielu czynników wpływających na cenę ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej. W mazowieckim dostęp do najkorzystniejszych ofert zapewnia fullpolisa.pl.

  Jak chronić majątek firmy?

  Ubezpieczenie majątku firmy budowlanej powinno być priorytetem dla tych, którzy myślą o biznesie w dłuższej perspektywie. Firmowy sprzęt, jako jedno z najważniejszych aktywów, można objąć solidną ochroną wykupując ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Dzięki temu koszt ich napraw zostanie pokryty przez towarzystwo ubezpieczeniowe w ramach wykupionej polisy. Ważnym punktem powinno być także ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej, których zakup często wiązał się z niemałym wydatkiem lub które są użytkowane na podstawie umowy leasingu bądź wynajmu.

  Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej w mazowieckim za pośrednictwem fullpolisa.pl

  Przedstawiciele naszej multiagencji czynią łatwiejszym poruszanie się w skomplikowanym świecie ubezpieczeń. Przejrzyste porównanie ofert, analiza wyłączeń odpowiedzialności, uzupełnienie druków czy korespondencja z towarzystwem – załatwiają oni wszystkie te formalności, które nie wymagają bezpośredniego udziału klienta. Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej w mazowieckim – tylko w fullpolisa.pl!

  ZADZWOŃ

  609 103 308