Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Nowa Sól

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  W fullpolisa.pl dostępnych jest wiele ofert na ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej. Różnią się one poszczególnymi parametrami, dlatego każdy z klientów może odnaleźć tutaj idealne rozwiązanie dla siebie. Multiagencja zajmuje się także audytami posiadanych ubezpieczeń, by sprawdzić ich dopasowanie do ryzyka przedsiębiorstwa.

  Fullpolisa.pl współpracuje z wieloma utytułowanymi towarzystwami, dlatego przygotowana oferta na ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych stanowi jednocześnie dokładny przegląd rynku. Warto wspólnie z przedstawicielem multiagencji zwrócić uwagę m.in. na: zakres ochrony, wartość franszyzy redukcyjnej, zbiór wyłączeń odpowiedzialności i wysokość składki. Po takiej analizie zyska się znacznie więcej informacji, niż przy samodzielnym składaniu zapytań do pojedynczych firm oraz będzie się miało wszystkie dane, potrzebne do podjęcia odpowiedniej decyzji.

  Podczas rozmów z klientami, przedstawiciele multiagencji wiele uwagi poświęcają również ubezpieczeniu majątku firmy budowlanej. Znaczna wartość zgromadzonych dóbr wymaga bowiem zapewnienia im odpowiedniej ochrony, która pozwoli uchronić budżet w razie wystąpienia szkód. Jednym z ważnych punktów jest tutaj ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń.

  Wielu klientów z zainteresowaniem spogląda także na ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne oraz ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych, które można zawrzeć według reguły „na wszystkie ryzyka”. Oznacza to, że ubezpieczyciel nie odpowiada jedynie za te szkody, które są wyszczególnione w wyłączeniach. Wszystkie inne objęte są ochroną.

  W repertuarze posiadanych rozwiązań warto posiadać także ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Nowej Soli coraz więcej firm chętnie zaopatruje się w taki instrument, który zapewnia zarówno stabilność finansową, jak i spokój emocjonalny podczas realizacji zleceń. Multiagencja ma także oferty na standardowe, obowiązkowe ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz pakiet atrakcyjnych dodatków. Swoje zgłoszenie można pozostawić na stronie nawet na wiele tygodni przed końcem obecnej umowy. Przedstawiciel fullpolisa.pl przypomni o rozpoczętej rozmowie w terminie, w którym będą Państwo mieli pole manewru do ewentualnego ulepszenia posiadanych rozwiązań ubezpieczeniowych.

  ZADZWOŃ

  609 103 308