Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Przemyśl

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Fullpolisa.pl dostarcza firmom z Przemyśla i okolic wielu rozwiązań w zakresie ubezpieczenia firmy montażowo-budowlanej. Przegląd dostępnych ofert i ich rzetelne porównanie ułatwia podjęcie najlepszej decyzji. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, specjalista fullpolisa.pl udzieli wyczerpujących informacji.

  Każda firma samodzielnie definiuje zasady, na których działa ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych. Główne różnice pomiędzy towarzystwami dotyczą m.in.: franszyz, wpisanych do umów, wyłączeń odpowiedzialności oraz zakresu klauzul dodatkowych, poszerzających udzielaną ochronę. Dopiero po zapoznaniu się z nimi i dostrzeżeniu wspomnianych różnic można mówić o świadomym wyborze najlepszej dla siebie polisy.

  Nie bez znaczenia pozostaje także kształt, jaki klient wraz z przedstawicielem nadadzą ubezpieczeniu majątku firmy budowlanej. Ma ono na celu zapewnienie ochrony finansowej na wypadek wystąpienia szkód, które uczynią np. posiadane sprzęty i narzędzia bezużytecznymi. Uzyskane odszkodowanie pozwoli wykonać naprawy lub zakupić nowe egzemplarze. Dzięki ubezpieczeniu maszyn budowlanych od uszkodzeń niejedna firma uniknęła konieczności wydawania pieniędzy z głębokich rezerw, przeznaczonych pierwotnie na dalekosiężne inwestycje.

  Multiagencja otrzymuje wiele zapytań, dotyczących ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych oraz ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne, które są dostępne jako polisy all-risk. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, tego typu umowy gwarantują ochronę w każdych okolicznościach, niezależnie od przyczyny powstania szkody. Jedyna sytuacja, kiedy ubezpieczyciel nie wypłaci świadczenia, to potwierdzenie wystąpienia któregoś z wyłączeń odpowiedzialności.

  W ofercie fullpolisa.pl znajdują się także audyty dotychczas używanych przez klienta rozwiązań. Przedstawiciel stara się wówczas, by zachować poziom gwarantowanej przez nie ochrony, a przy tym obniżyć jej koszty lub poszerzyć ją o ważne – dla konkretnego przedsiębiorstwa – ryzyka. Warto „zbadać” w ten sposób np. swoje ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Przemyślu niejeden podmiot odnotował już z tego tytułu zyski, podobnie jak w przypadku ubezpieczenia pojazdów firmy budowlanej, gdzie sprawa jest jeszcze prostsza.

  ZADZWOŃ

  609 103 308