Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Rzeszów

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Budownictwo to wyjątkowa branża, zarówno pod względem satysfakcji, jaką daje, jak i ciążącej na wykonawcach odpowiedzialności. Przed wieloma ryzykami można się obronić poprzez wdrażanie procedur bezpieczeństwa czy szkolenie pracowników. Przed innymi chroni dobrze dobrane ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej. W fullpolisa.pl dostępnych jest wiele tego typu ofert.

  Analizując zakres proponowanego ubezpieczenia prac remontowych i budowlanych, warto zwrócić uwagę na najważniejsze zapisy, dotyczące m.in.: wyłączeń odpowiedzialności, klauzul dodatkowych i obowiązków klienta. Każde z towarzystw ma bowiem osobne wzory umów, różniące się pod wieloma względami. Szerszej wiedzy na ten temat może udzielić przedstawiciel fullpolisa.pl.

  Niemal podczas wszystkich rozmów z klientami pojawiają się z ich strony pytania o solidne ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Jest to o tyle ważny instrument finansowy, że zapewnia on wypłaty odszkodowań w momencie, kiedy niezbędna jest szybka naprawa sprzętu lub zakup nowych urządzeń. Ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń i inne, podobne instrumenty, to jeden ze sposobów na to, by unikać sięgania po rezerwy finansowe przedsiębiorstwa w trudnych momentach.

  Multiagencja może także zaproponować ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych według reguły „na każde ryzyko” (ang. all-risk). Tego typu umowy działają niezależnie od okoliczności powstania szkody, z wyjątkiem sytuacji opisanych jasno w rozdziale o wyłączeniach odpowiedzialności. Warto zapoznać się również z ubezpieczeniem inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne, niejednokrotnie bardzo pożądanym przez inwestorów i wykonawców.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl udzielają szczegółowych informacji na temat możliwego ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej. W Rzeszowie i okolicach działa wiele podmiotów o różnej specyfice, stąd konieczność dostosowania klauzul dodatkowych w umowie do charakteru ryzyka konkretnego przedsiębiorstwa. W ofercie multiagencji mieści się również porównanie warunków ubezpieczenia pojazdów firmy budowlanej w różnych towarzystwach. Warto regularnie zasięgać informacji w tym zakresie – podobnie jak w przypadku np. abonamentów telefonicznych czy internetowych. Na fullpolisa.pl dane kontaktowe można pozostawić nawet tuż po wykupieniu nowego ubezpieczenia – wówczas przedstawiciel odezwie się za niecały rok, a Państwo mogą na ten czas zapomnieć o sprawie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308