Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Tarnów

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Jedną ze specjalizacji multiagencji fullpolisa.pl jest ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej. Przedstawiciele dysponują szeroką ofertą, a także doświadczeniem i wiedzą, pozwalającymi im dokonać audytu kupionej w przeszłości przez klienta polisy.

  Dostępność wielu różnych wariantów ubezpieczenia prac remontowych i budowlanych to spory atut multiagencji. Porównując ze sobą właściwości poszczególnych ofert, klient może w pełni świadomie dokonać wyboru i złożyć podpisy na tej umowie, która gwarantuje najlepsze wysokości sum gwarancyjnych, klauzule rozszerzające oraz zawiera najwęższy zakres wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela.

  Ubezpieczenie majątku firmy budowlanej to niezbędna pozycja dla tych, którzy planują obecność swojego przedsiębiorstwa na rynku przez długie lata. Staranne gromadzenie kolejnych egzemplarzy pojazdów, ciężkich sprzętów i narzędzi to długotrwały proces, natomiast do ich ewentualnego zniszczenia np. na skutek pożaru wystarczy ledwie kilka minut. Warto zapewnić sobie na taką ewentualność ochronę finansową, nabywając m.in. ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń.

  Jeżeli poszukują Państwo ubezpieczenia, które będzie działać przy każdej szkodzie, niezależnie od powodów jej wystąpienia, zapraszamy do zapoznania się z polisami typu all-risk. W tym trybie dostępne jest m.in. ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne oraz ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych. Co ważne, nawet w takich umowach towarzystwa definiują wyłączenia odpowiedzialności – to jedyne sytuacje, w których polisa all-risk nie zapewnia wypłaty.

  Warto podczas rozmowy z przedstawicielem fullpolisa.pl poruszyć również tematy związane z ubezpieczeniem OC firmy remontowo-budowlanej. W Tarnowie i okolicach rośnie liczba realizacji, przy których inwestor wymaga posiadania takiego ubezpieczenia przez wykonawcę i jego podwykonawców. Zapewnia ono korzyść obu stronom transakcji – zarówno pod kątem finansowym, jak i psychicznym. Znacznie pewniej prowadzi się prace wiedząc, że jest się zabezpieczonym w razie wystąpienia nieoczekiwanych, trudnych sytuacji.

  Zapewniamy również szereg ofert na ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Dostępne są umowy obowiązkowe oraz opcjonalne rozszerzenia, wśród których nasz przedstawiciel znajdzie wariant z najlepszą proporcją jakości udzielanej ochrony do jej ceny (wysokości składki).

  ZADZWOŃ

  609 103 308