Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Zamość

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Działalność fullpolisa.pl opiera się o szeroko pojętą obsługę klienta w zakresie ubezpieczeń. Dla podmiotów z branży budowlanej oraz remontowej przygotowano specjalne rozwiązania, które można dopasować do indywidualnych oczekiwań. W ofercie dostępny jest także audyt, pozwalający sprawdzić, czy posiadane ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej pokrywa występujące w jej działalności ryzyka.

  Prezentowane oferty na ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych można wraz z przedstawicielem fullpolisa.pl szczegółowo przeanalizować, biorąc pod uwagę m.in.: zakres ochrony, wyłączenia, franszyzy integralne i redukcyjne, dodatkowe klauzule – rozszerzające odpowiedzialność, oraz obowiązki po stronie ubezpieczonego. Im lepiej zna się szczegóły różnych ofert, tym bardziej świadomą decyzję można podjąć.

  Nie bez znaczenia pozostaje także ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Specjalistyczny sprzęt jest często bardzo kosztowny, a tego typu polisa może zrekompensować straty, wynikłe z jego całkowitego bądź częściowego zniszczenia. Taką rolę pełni ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń, coraz częściej kupowane przez przedsiębiorców z branży.

  Wielu klientów decyduje się także na zawarcie umowy w formule all-risk. Oparte o tę zasadę ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne lub ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych działa we wszystkich sytuacjach, oprócz tych które towarzystwo w jasny sposób opisało w katalogu wyłączeń odpowiedzialności.

  Oferta fullpolisa.pl obejmuje także różne warianty ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej. W Zamościu dla wielu podmiotów jest to ważny element w budowaniu finansowej stabilności. W razie wystąpienia zdarzenia, w wyniku którego ucierpiałyby osoby trzecie lub ich mienie, towarzystwo wypłaca kwotę wystarczającą do naprawienia szkody, a firma budowlana jest wolna od kosztów z tego tytułu.

  Prezentujemy także różne rozwiązania w zakresie ubezpieczenia pojazdów firmy budowlanej. Dotyczy to zarówno polis obowiązkowych, jak i rozbudowanych pakietów, chroniących także sam pojazd i zapewniających wypłatę gdyby firmowy samochód ucierpiał np. w wyniku pożaru, powodzi lub gradobicia.

  Warto zainteresować się tematem ubezpieczeń dla przedsiębiorstw budowlanych i regularnie sprawdzać nowości na rynku. Może to być okazja do poszerzenia zakresu posiadanej ochrony lub obniżenia jej kosztów.

  ZADZWOŃ

  609 103 308