Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Zielona Góra

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  W fullpolisa.pl dostępne są różne warianty ubezpieczenia firmy montażowo-budowlanej. Multiagencja zajmuje się również przeglądami posiadanych przez klientów rozwiązań, by sprawdzić możliwość poszerzenia zakresu ochrony przy zachowaniu dotychczasowych cen lub obniżenia wysokości opłacanych składek.

  Dzięki pełnomocnictwom, jakie udzieliły multiagencji różne towarzystwa, może ona proponować klientom szczegółowy przegląd rynku pod kątem ofert na ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych. Bierze się w nim pod uwagę m.in. takie parametry, jak: zakres ochrony, wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, wartość franszyzy redukcyjnej czy możliwe rozszerzenia w danej umowie. Mając tego typu wiedzę można idealnie dobrać polisę dla siebie, porównując korzyści, jakie zapewniają poszczególne towarzystwa.

  Warto wziąć pod uwagę także ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ogólne ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Zgromadzone przedmioty i sprzęty nie są tanie, a o ich wysokiej przydatności świadczy to, że są na co dzień używane podczas prowadzenia prac. Posiadając odpowiednią polisę można zapewnić sobie możliwość otrzymania odszkodowania w chwilach, gdy majątek zostanie naruszony wskutek zdarzeń losowych.

  Coraz częściej przedstawiciele multiagencji otrzymują zapytania związane z ubezpieczeniem inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne w formule all-risk. Tego typu polisa obejmuje wszystkie ryzyka, z wyjątkiem tych, które towarzystwo wyszczególniło w wyłączeniach odpowiedzialności. W podobny sposób można zawrzeć także ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych.

  Oferta multiagencji zawiera także polisy, które chronią firmę od strony finansowej, w razie gdyby jej pracownicy wyrządzili szkodę innym podmiotom. Jest to ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Zielonej Górze wielu kontrahentów (inwestorów) wymaga posiadania tego typu rozwiązań od wykonawców. Przegląd ofert w fullpolisa.pl to okazja do znalezienia umowy o niskiej cenie i atrakcyjnym zakresie.

  Prezentujemy także oferty na ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej – dotyczy to polis obowiązkowych oraz dobrowolnych dodatków, zawartych w większych pakietach. Regularne porównywanie wielu ofert dzięki fullpolisa.pl jest szybkie i proste, natomiast uzyskana cenna wiedza może przełożyć się na szereg korzyści finansowych dla klienta. Dotyczy to zarówno samych cen składek, jak i efektywności działania ubezpieczenia – dobrze dobrana polisa zapewni wypłatę odszkodowania wtedy, gdy jest to najbardziej potrzebne firmie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308