Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Białystok

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Nie bez przyczyny właściciele firm poświęcają wiele uwagi, by wybrać najlepsze ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Białymstoku swoje usługi proponuje multiagencja fullpolisa.pl – jej przedstawiciele dobierają zakres umów do oczekiwań i potrzeb klientów, prezentując kilka różnych wariantów.

  Regularne sprawdzanie składek na OC pozwala w skrajnych przypadkach zaoszczędzić nawet do kilku tysięcy złotych na jednym pojeździe. Nawet jeśli przez kilka lat z rzędu posiadane ubezpieczenie było najtańszym z dostępnych, nie warto rezygnować z przeglądu rynku – taryfikacje towarzystw mogą się bowiem zmienić niemal w każdej chwili.

  Nieco więcej uwagi na analizę ofert trzeba poświęcić, chcąc posiadać pełne ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Białymstoku. W przypadku auto-casco każde z towarzystw samodzielnie tworzy warunki umowy i kształtuje zakres gwarantowanej przez nią ochrony. To, co w jednej firmie znajduje się „w standardzie”, w innej trzeba dokupić lub w ogóle nie jest oferowane. Z tego powodu podczas rozmowy z klientem nasz przedstawiciel szczegółowo objaśnia różnice między ofertami ubezpieczycieli, zwracając uwagę m.in. na następujące zagadnienia:

  • sytuacje, w których nie należy się odszkodowanie;
  • znaczenie i wartość franszyzy redukcyjnej oraz integralnej;
  • likwidacja udziału własnego i franszyz w danej umowie;
  • sposób wyceny części do remontu samochodu;
  • proponowane przez towarzystwo usługi assistance;
  • zasięg terytorialny działania ubezpieczenia.

  Dzięki znajomości dokładnego zakresu zawieranej umowy można zyskać niemal stuprocentową pewność wypłaty w określonych sytuacjach oraz być świadomym, jakie okoliczności mogą stać się powodem odmowy uznania zgłoszonego roszczenia.

  Pakiet na ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Białymstoku

  Multiagencja fullpolisa.pl współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi o najwyższej renomie, proponującymi sprawdzone rozwiązania. Szeroka oferta pozwala na znalezienie odpowiedniej umowy dla niemal każdego klienta. Dzięki zespołowi doświadczonych fachowców, nie jest problemem także objaśnienie wszelkich nurtujących kwestii w sposób przystępny i wyczerpujący dany temat.

  Zapraszamy do kontaktu również wtedy, gdy do końca dotychczasowej polisy pozostały jeszcze długie miesiące. Nasz przedstawiciel odnotuje jej termin oraz numer telefonu i odezwie się do Państwa w sprzyjającym momencie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308