Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Bydgoszcz

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Ze względu na istotną rolę, jaką odgrywa firmowa flota, warto wybrać najlepsze ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Bydgoszczy swoje usługi w tym zakresie oferuje fullpolisa.pl. Multiagencja daje klientom dostęp do polis wiodących ubezpieczycieli, pomagając wybrać tę, która najlepiej spełni indywidualne potrzeby.

  Wyszukanie odpowiedniej oferty na OC – jeżeli nie interesują nas żadne dodatki w postaci assistance lub NNW – jest najprostszym zabiegiem. Sprawdza się jedynie cenę, ponieważ treść i zakres każdej tego typu umowy jest identyczny – reguluje go odpowiednia ustawa.

  Jeżeli natomiast planujemy zakupić ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Bydgoszczy, to warto poświęcić nieco więcej czasu na rozmowę ze specjalistą i porównanie zakresu proponowanych umów pod kilkoma najważniejszymi względami.

  Rozmowa z przedstawicielem fullpolisa.pl pozwoli szczegółowo wyjaśnić m.in. następujące kwestie:

  • sytuacje, w których nie należy się odszkodowanie;
  • wysokość franszyzy redukcyjnej, a także integralnej;
  • likwidacja udziału własnego i franszyz w danej umowie;
  • ewentualne potrącenia części odszkodowania z powodu amortyzacji;
  • opcje assistance, wzbogacające zakres ubezpieczenia;
  • zasięg terytorialny działania polisy.

  Dopiero po uwzględnieniu powyższych czynników można w dokładny sposób określić opłacalność danej oferty i relację jej ceny do jakości. Nie jest bowiem żadną korzyścią np. kupowanie ubezpieczenia nawet o 500 zł tańszego od konkurencyjnych, które posiada jednak wysoką franszyzę redukcyjną, co powoduje że kilkukrotnie w ciągu roku konieczne jest samodzielne naprawianie niedużych szkód, łącznie przewyższających zaoszczędzoną początkowo kwotę.

  Pakietowe ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Bydgoszczy

  Oferta multiagencji fullpolisa.pl obejmuje najlepsze towarzystwa na polskim rynku, dzięki czemu przedstawiciele są w stanie znaleźć odpowiednie umowy dla niemal każdego klienta. Wiedzą oni, która firma specjalizuje się w określonym typie ubezpieczeń oraz jakie posiada mocne strony, przez co są w stanie niemal intuicyjnie wskazać odpowiednią polisę dla danego klienta, czyli taką która uwzględni charakterystyczne dla niego, indywidualne ryzyko.

  Ze względu na mnogość dostępnych ofert, klienci multiagencji mogą też co roku otrzymywać nowe wyliczenie. Pozwoli to być zawsze na bieżąco z rynkowymi ofertami i korzystać z najtańszego OC lub najszerszego pod względem zakresu auto-casco.

  ZADZWOŃ

  609 103 308