Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Dolnośląskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Istotnym punktem w planach budżetowych większości firm staje się ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Dolnośląskim, podobnie jak i w innych rejonach, ceny polis rosną. Swoją pomoc w utrzymaniu konkurencyjnych warunków może zaoferować fullpolisa.pl. Multiagencja zapewnia dostęp do ofert najlepszych towarzystw oraz prezentuje jasne i czytelne ich porównania.

  Podstawowe ubezpieczenie OC dostępne jest w każdym towarzystwie w tej samej postaci – obejmuje szkody, które ubezpieczony wyrządził innym uczestnikom ruchu, niezależnie czy ucierpiały osoby czy ich mienie. Sumy są bardzo wysokie, ponieważ do niedawna wynosiły: 5 mln EUR za szkody na osobie oraz 1 mln EUR za szkody na mieniu, a od 2017 roku zostały jeszcze powiększone. Wszystkie te dane dotyczą jednak tylko pieniędzy dla innych uczestników ruchu, a za co naprawić własny samochód?

  Pełna ochrona powinna obejmować ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego (w dolnośląskim największy wybór w fullpolisa.pl), które – oprócz naprawienia cudzych szkód – gwarantuje także możliwość wyremontowania własnego samochodu. Dotyczy to zarówno kolizji i wypadków, jak również np. pożaru, uderzenia piorunem czy kradzieży, a szczegółowy kształt takiej polisy zależny jest od wybranej firmy i oferty.

  Takie zabezpieczenie może się przydać w każdej firmie – dzięki likwidacji szkody (bezgotówkowej lub na podstawie faktur) można naprawić pojazd ze środków na polisie, a z bieżącego budżetu przedsiębiorstwa finansować np. planowane wcześniej inwestycje.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Dolnośląskim zapewniające najlepszy zakres

  Udzielone przez specjalistę multiagencji informacje obejmować będą m.in.:

  • okoliczności, w których odszkodowanie nie jest należne;
  • wysokość franszyzy redukcyjnej oraz integralnej;
  • możliwość zniesienia udziału własnego;
  • uwzględnianie amortyzacji lub jej brak w wycenie części przez daną firmę;
  • rodzaje usług assistance w pakiecie.

  Dzięki temu w żadnym momencie posiadania ubezpieczenia nie będą Państwo narażeni na jakiekolwiek przykre „niespodzianki”, związane z niewyjaśnionymi wcześniej sprawami.

  Dostępność wielu różnych ofert sprawia, że klienci fullpolisa.pl mogą zmieniać ubezpieczenia praktycznie co roku – jeżeli pojawia się propozycja o szerszym zakresie lub niższej stawce, specjaliści przedstawią ją i przypomną o niej przed upływem aktualnej umowy. Sprawne załatwianie formalności i miła obsługa to tylko niektóre z zalet fullpolisa.pl.

  ZADZWOŃ

  609 103 308