Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Katowice

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Stały rozwój rynku i konkurencja między poszczególnymi towarzystwami sprawiają, że poszerza się zakres możliwości, jakie daje ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Katowicach swoją pomoc oferuje fullpolisa.pl – multiagencja pomaga klientom w sprawny i szybki sposób porównać dostępne umowy oraz wybrać spośród nich tę, która zapewnia najbardziej konkurencyjny zakres ochrony.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl udzielają wyczerpujących informacji na temat parametrów polisy, które mogą mieć duży wpływ na możliwość skorzystania z ubezpieczenia. Zaliczają się do nich m.in.:

  • sytuacje wyłączające odpowiedzialność ubezpieczyciela;
  • sposób działania i wysokość franszyzy redukcyjnej oraz franszyzy integralnej;
  • opcja „wykupienia” tychże franszyz (ich wykreślenia na polisie);
  • obecność ewentualnych potrąceń za amortyzację części;
  • usługi assistance, dostępne w pakietach;
  • lista krajów, w których dane ryzyka obowiązują.

  Dopiero po przeanalizowaniu wszystkich ofert pod kątem powyższych parametrów (w fullpolisa.pl odbywa się to szybko i sprawnie) można być w 100 procentach pewnym, że podejmuje się świadomą i przemyślaną decyzję, wybierając przy tym najlepsze ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Katowicach.

  Nie sposób przecenić rolę, jaką może odegrać otrzymane odszkodowanie w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, jeżeli przeznaczy się je np. na kupno nowego pojazdu z powodu kradzieży poprzedniego. Bez tego instrumentu finansowego niejedna firma musiałaby w takiej sytuacji znacznie ograniczyć działalność, zaciągnąć dodatkowe zobowiązania lub nawet zamknąć interes.

  Wysokiej jakości ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Katowicach – w fullpolisa.pl

  Multiagencja fullpolisa.pl współpracuje jedynie z wiodącymi firmami na rynku, dzięki czemu może zaproponować swoim klientom sprawdzone, uznane rozwiązania. Przedstawiciele w przejrzysty sposób prezentują dzielące je różnice, tak by każdy mógł wybrać odpowiednią polisę dla swojego przedsiębiorstwa – uwzględniającą oczekiwany zakres ochrony, potrzeby klienta i jego możliwości finansowe.

  Współpraca z fullpolisa.pl daje także możliwość bycia zawsze na bieżąco w sprawie rynkowych ofert. Co roku istnieje możliwość przeprowadzenia mini-audytu dotychczasowych ubezpieczeń, by sprawdzić czy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie pojawiła się przypadkiem całkiem nowa oferta, gwarantująca lepszy zakres lub niższą cenę za ochronę.

  ZADZWOŃ

  609 103 308