Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Kujawsko-pomorskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Ze względu na potrzebę spełnienia obowiązujących przepisów prawa i zadbania o bezpieczeństwo firmowego majątku, warto poświęcić nieco uwagi i wybrać najlepsze ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Kujawsko-pomorskim pomóc w tym może multiagencja fullpolisa.pl. Jej przedstawiciele dobierają optymalne rozwiązania dla klientów, mając do dyspozycji umowy z najlepszymi towarzystwami.

  Zapewniamy dokładny przegląd rynku w zakresie obowiązkowych polis OC. Dzięki temu niemal każdy klient, który zgłasza się do multiagencji z prośbą o porównanie cen, a wcześniej przez kilka lat przedłużał umowę u jednego ubezpieczyciela, jest w stanie uzyskać tańszą polisę i zaoszczędzić pewną pulę pieniędzy. Jeżeli firma posiada flotę, to uzyskaną w ten sposób kwotę można rzecz jasna pomnożyć kilkukrotnie.

  Chcąc zakupić ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Kujawsko-pomorskim, warto pamiętać, że tę pierwszą umowę reguluje ustawa, druga natomiast jest ustalana przez każde z towarzystw odrębnie. To ważne, by sprawdzić jej zapisy i chronione przez nią ryzyka, co pozwoli zapewnić sobie optymalny zakres ubezpieczenia.

  Specjaliści fullpolisa.pl podczas rozmowy szczegółowo przedstawiają klientom między innymi poniższe zagadnienia:

  • okoliczności wyłączające odpowiedzialność ubezpieczyciela;
  • sposób działania i wysokość franszyzy redukcyjnej oraz franszyzy integralnej;
  • wykreślenie franszyzy i udziału własnego z polisy;
  • obecność ewentualnych potrąceń za amortyzację;
  • dostępne w danej firmie rozszerzenia assistance.

  Dobrze jest zwrócić szczególną uwagę na wymienione powyżej aspekty (i kilka innych), które mogą w przyszłości zadecydować o wypłacie świadczenia lub jej braku. Zapoznanie się z nimi sprawia, że podjęta decyzja jest świadoma i przemyślana.

  Przedstawiciel poinformuje Państwa o ewentualnej franszyzie integralnej i franszyzie redukcyjnej. Ich dopisanie do polisy obniży cenę ubezpieczenia, ale może też spowodować konieczność samodzielnego pokrycia części odszkodowania lub spowodować, że za niektóre szkody towarzystwo nie zapłaci go w ogóle (z powodu dolnej granicy odpowiedzialności).

  Pakiet na ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Kujawsko-pomorskim

  Bogate doświadczenie specjalistów fullpolisa.pl oraz dokładna znajomość oferowanych produktów sprawiają, że każdy z klientów otrzymuje oferty tych towarzystw, które najlepiej spełniają jego indywidualne potrzeby. Współpraca z multiagencją to także okazja do tego, by być zawsze na bieżąco z rynkowymi nowościami. Nasz przedstawiciel co roku zaproponuje Państwu mini-audyt posiadanych rozwiązań, by mogli Państwo uniknąć przepłacania za ubezpieczenia, który choć były bardzo dobre przed kilkoma laty, to aktualnie straciły swoją wiodącą pozycję.

  ZADZWOŃ

  609 103 308