Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Łódź

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Większość firm poszukuje tańszych, konkurencyjnych ofert polis OC oraz dobrego zakresu ochrony w auto-casco. Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Łodzi, dostarczane przez fullpolisa.pl, może łączyć w sobie te zalety. Proponujemy dokładny przegląd rynku, dzięki któremu nie przeoczą Państwo atrakcyjnej oferty, ukrytej pośród sterty ulotek i folderów.

  Posiadając ciężki pojazd lub całą ich flotę, warto zadbać o jak najlepsze ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Łodzi swoje usługi proponuje fullpolisa.pl, posiadająca dostęp do sprawdzonych ofert i współpracująca z liderami rynku ubezpieczeń. Właściwa ochrona sprawi, że w razie niesprzyjających okoliczności budżet przedsiębiorstwa pozostanie nienaruszony. Wypłata środków w razie uszkodzeń po gradobiciu, niespodziewanym „spotkaniu” z jeleniem lub dzikiem bądź kradzieży pojazdu, to gwarancja stałej płynności finansowej firmy.

  Z racji, że umowy typu auto-casco są układane osobno przez każde z towarzystw, trzeba poświęcić nieco uwagi na ich analizę porównawczą. Podczas rozmowy z klientami przedstawiciele fullpolisa.pl opisują szczegółowy zakres ubezpieczenia, zwracając uwagę m.in. na:

  • sytuacje, w których nie należy się odszkodowanie;
  • definicję franszyzy redukcyjnej oraz franszyzy integralnej;
  • możliwość likwidacji udziału własnego/franszyz w danej umowie;
  • stosowanie przez towarzystwo wskaźnika amortyzacji części;
  • usługi assistance, dostępne w pakiecie;
  • wykaz krajów, na terenie których działa ubezpieczenie.

  Po zapoznaniu się z takimi parametrami i ich porównaniu w poszczególnych towarzystwach znacznie łatwiej jest podjąć najlepszą decyzję ubezpieczeniową. Im więcej wie się na temat posiadanej polisy, tym łatwiej jest również uniknąć np. sytuacji, w których odpowiedzialność towarzystwa jest wyłączona.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Łodzi, oferowane przez fullpolisa.pl

  Współpraca z multiagencją gwarantuje sporą oszczędność czasu – zamiast wędrować po siedzibach towarzystw ubezpieczeniowych i wertować wzory umów, można załatwić sprawę szybko i sprawnie z jednym człowiekiem. Specjaliści fullpolisa.pl posiadają uprawnienia do ofert wielu towarzystw i doskonale znają proponowane przez siebie produkty. W razie jakichkolwiek pytań odpowiedzą szybko i sprawnie, wskazując odpowiedni punkt w ogólnych warunkach umowy. Zaoszczędzony dzięki temu czas będą Państwo mogli wykorzystać na dalsze rozwijanie firmy lub podjęcie kolejnych zleceń.

  ZADZWOŃ

  609 103 308