Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Łódzkie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Każdy, kto posiada w firmie wartościowy sprzęt, zdaje sobie sprawę z różnych dotyczących go zagrożeń. Dobrą odpowiedzią na część takich zmartwień jest ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Łódzkim proponujemy klientom kompleksowy przegląd rynku, skutkujący odnalezieniem najlepszej polisy w kontekście indywidualnych potrzeb ich przedsiębiorstw.

  W przypadku odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego sprawa jest mało skomplikowana – zakres ubezpieczenia reguluje odpowiednia ustawa, a towarzystwa konkurują jedynie ceną. Dobrowolne ubezpieczenia są natomiast duże bardziej złożone i opracowywane odrębnie przez każdego z ubezpieczycieli.

  Warto poznać bliżej szczegóły danej umowy podczas jej zawierania, tak by nie dowiadywać się o nich w czasie likwidacji szkody, która to sytuacja sama w sobie bywa mocno stresująca. W rozmowie z klientem pracownik fullpolisa.pl może wskazać m.in.:

  • okoliczności wyłączające odpowiedzialność ubezpieczyciela;
  • wysokość franszyzy redukcyjnej, a także integralnej;
  • możliwość wykreślenia franszyzy i udziału własnego z polisy;
  • ewentualne potrącenia części odszkodowań z powodu amortyzacji;
  • dostępne opcje assistance.

  Zapoznanie się z powyższymi parametrami skutkuje podjęciem dobrze przemyślanej decyzji oraz stwarza poczucie pewności co do posiadanego ubezpieczenia. Dzięki temu będą Państwo doskonale wiedzieli, kiedy odszkodowanie będzie należne oraz jakie okoliczności mogą spowodować odmowę wypłaty pieniędzy przez towarzystwo (innymi słowy: jakich sytuacji należy bezwzględnie unikać).

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Łódzkim, proponowane przez fullpolisa.pl

  Posiadając kompleksowe ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Łódzkim za pośrednictwem fullpolisa.pl można uzyskać atrakcyjną zniżkę, a także być stale zorientowanym w rynku za sprawą corocznego mini-audytu dotychczasowych rozwiązań. Przedstawiciel na życzenie klienta sprawdzi, czy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie pojawiła się nowa oferta, zapewniająca lepszy zakres ochrony niż obecna.

  Korzystanie z pomocy multiagencji pomaga znacznie zaoszczędzić czas i energię, niezbędne podczas samodzielnego poszukiwania ofert. Przejrzyste i czytelne porównania są natomiast idealną „ściągawką”, bez której trzeba byłoby nieustannie przewracać opasłe tomy umów i wielokrotnie podkreślać co ważniejsze fragmenty.

  ZADZWOŃ

  609 103 308