Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Mazowieckie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Jednym z ważnych punktów w budżecie firmy powinno być ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Mazowieckiem swoje usługi w tym zakresie może zaproponować multiagencja fullpolisa.pl, posiadająca w ofercie umowy towarzystw z czołówki rynku ubezpieczeniowego w Polsce.

  Ochrona w zakresie odpowiedzialności cywilnej (OC) jest uruchamiana w momencie, gdy ubezpieczony wyrządzi szkodę innej osobie lub jej mieniu w ruchu drogowym. Można dzięki temu uregulować z polisy wielotysięczne odszkodowania czy uniknąć konieczności wypłaty ofierze wypadku np. dożywotniej renty, związanej z jej stanem zdrowia. Taka ochrona finansowa z pewnością pomaga zachować stabilność budżetową.

  Ubezpieczenie auto-casco (AC) zapewnia naprawienie wielu różnych szkód, mogących dotknąć pojazd. Będzie to m.in. gradobicie, kradzież czy niespodziewane „spotkanie” z dzikim zwierzęciem lub całkiem zwyczajna stłuczka podczas parkowania. Warto objąć nim samochód, by nie musieć samodzielnie finansować wszystkich jego napraw.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego (w Mazowieckim dostępne za pośrednictwem fullpolisa.pl) może zawierać franszyzę integralną i franszyzę redukcyjną – są one niejednokrotnie dopisywane do polis i obniżają wysokość składki, ale mogą też spowodować, że w przypadku niektórych szkód klient musi samodzielnie pokryć ich część, a w przypadku mniej kosztownych zdarzeń, towarzystwo nie wypłaci ani złotówki (dolna granica odpowiedzialności).

  Starannie dobrane ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Mazowieckim

  Nasi specjaliści podczas rozmowy z klientem nie pomijają żadnych istotnych aspektów umowy, informując szczegółowo m.in. na temat:

  • wyłączeń odpowiedzialności;
  • znaczenia i wartości franszyzy redukcyjnej oraz integralnej;
  • możliwości wyłączenia powyższych franszyz za wyższą składkę;
  • sposobu wyceny części do remontu samochodu;
  • dostępnych opcji assistance.

  Przyjrzenie się bliżej warunkom umowy i jej zakresowi znacznie ułatwia podjęcie optymalnej decyzji w zakresie ubezpieczenia AC.

  Stawiamy na zadowolenie klienta i długoletnią współpracę z fullpolisa.pl, choć niekoniecznie z tym samym towarzystwem – sprawdzimy co roku warunki i jeżeli będzie taka możliwość, to przedstawimy konkurencyjną ofertę.

  Pamiętamy o formalnościach, datach i terminach – sprawna i przyjemna obsługa to jedna z głównych zalet multiagencji, którą chwalą sobie klienci.

  ZADZWOŃ

  609 103 308