Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Opole

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Planując budżet przedsiębiorstwa, warto poświęcić trochę czasu na taką kwestię, jak ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Opolu aktywną działalność prowadzi fullpolisa.pl. Multiagencja proponuje klientom szeroki wachlarz możliwości w zakresie umów ubezpieczenia, umożliwiając odnalezienie optymalnego zakresu i konkurencyjnej ceny.

  Ochrona na wypadek szkód, które można wyrządzić innym uczestnikom ruchu, jest bardzo wysoka, bowiem zawsze opiewa na ponad 5 mln EUR za szkody na osobie oraz ponad 1 mln EUR za szkody na mieniu. Zakres tego ubezpieczenia jest regulowany przez stosowne ustawy, a więc identyczny w każdym towarzystwie.

  Nieco inaczej sytuacja wygląda, gdy kupuje się pełen pakiet, w którym znajduje się ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego (w Opolu korzystne oferty przedstawia fullpolisa.pl). W przypadku auto-casco każdy ubezpieczyciel samodzielnie układa warunki umów, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.

  Warto dowiedzieć się dokładnie, jaki zakres podstawowej ochrony proponowany jest w poszczególnych ofertach. Przedstawiciel podczas rozmowy może wskazać:

  • sytuacje wyłączające odpowiedzialność ubezpieczyciela;
  • dostępne wysokości franszyzy redukcyjnej;
  • opcję „wykupienia” franszyz (ich likwidacji);
  • ewentualne wskaźniki amortyzacyjne do części lub ich brak;
  • opcje assistance, wzbogacające zakres ubezpieczenia;
  • wykaz krajów, na terenie których zdarzenia objęte są ochroną.

  Dopiero po zapoznaniu się z tymi właściwościami w każdej z ofert, można podjąć świadomą i przemyślaną decyzję – taką, która sprawi że będziemy zawsze pewni posiadanego ubezpieczenia i będziemy wiedzieli, w jakich sytuacjach świadczenie nie zostanie wypłacone. Pozwala to także dostrzec przyczyny różnic w cenach poszczególnych polis oraz ukształtować sobie opinię na temat ich „relacji ceny do jakości”.

  Najlepiej dobrane ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Opolu – w fullpolisa.pl

  Doświadczenie specjalistów multiagencji pozwala szybko odnaleźć optymalne ubezpieczenie dla danej firmy. Biorą oni pod uwagę oczekiwania klienta, potrzebny zakres ochrony i możliwości finansowe. Warto jednak pamiętać, że przesadne oszczędzanie na kupowanych polisach prawie zawsze stwarza olbrzymie ryzyko, które nie miałoby miejsca, gdyby dopłacić relatywnie niewielką kwotę.

  Zapraszamy do pozostawienia kontaktu do siebie nawet jeśli do końca aktualnej polisy zostało jeszcze sporo czasu – przedstawiciel fullpolisa.pl odezwie się we właściwym momencie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308