Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Podlaskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Wybierając w przemyślany sposób ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego (w Podlaskim dostępne w fullpolisa.pl), można zaoszczędzić pokaźną pulę środków w budżecie oraz zapewnić sobie szybką naprawę uszkodzonego samochodu w razie wypadku bądź awarii. Warto przeanalizować wiele ofert, co jest możliwe we współpracy z multiagencją, by mieć pewność że wybrało się tę najlepszą.

  Poszczególni ubezpieczyciele proponują różny zakres ochrony oraz – co jest tego konsekwencją – zróżnicowane stawki składek. Nie zawsze jednak „droższe” oznacza „lepsze”. Pełne ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Podlaskim zapewnia ochronę na wypadek wyrządzenia szkody innym użytkownikom dróg (odpowiedzialność cywilna) i w tym zakresie jest identyczne w każdym towarzystwie, a także ochronę własnego pojazdu (auto-casco) w razie szkodliwego działania sił natury (gradobicia, zwierzęta, pożary), samodzielnego uszkodzenia go, kradzieży czy aktów wandalizmu. Warto szczególnie mocno rozważyć zakup szerszej ochrony, jeżeli posiadany pojazd służy do wykonywania codziennych zleceń i generowania zysków firmy. Jego przedłużająca się naprawa czy całkowity brak mogłyby bowiem nastręczyć właścicielowi kłopoty natury finansowej.

  W rozmowie z klientami nie unikamy tematów, które często są omijane przez innych przedstawicieli, stając się źródłem późniejszego niezadowolenia z powodu braku wypłaty lub zbyt niskiej (według klienta) jej wysokości. Do takich tematów należą m.in.:

  • okoliczności wyłączające odpowiedzialność ubezpieczyciela;
  • opcja wykreślenia franszyzy i udziału własnego z polisy;
  • stosowane przez towarzystwo wskaźniki amortyzacji części;
  • rodzaje i zakresy usług assistance w danym pakiecie (np. zasięg holowania).

  Dopiero po przeanalizowaniu tych parametrów można mówić o rzetelnym i dokładnym porównaniu dostępnych ofert.

  Kompleksowe ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Podlaskim

  Oferujemy klientom atrakcyjne rozwiązania ubezpieczeniowe, pochodzące od wiodących firm na polskim rynku oraz pełen serwis, w ramach którego pamiętamy o ważnych terminach i niezbędnych formalnościach. Stwarzamy też okazję do corocznego mini-audytu posiadanego dotychczas ubezpieczenia i sprawdzenia, czy w ostatnim roku nie pojawiła się jakaś konkurencyjna wobec niego propozycja.

  ZADZWOŃ

  609 103 308