Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Świętokrzyskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego (w Świętokrzyskim dostępne w fullpolisa.pl) to jeden z fundamentów budżetu firm, które posiadają takie pojazdy lub całe ich floty. Wybór odpowiedniej umowy może nieść ze sobą przynajmniej dwie korzyści – pierwsza to oszczędność składki w momencie kupna polisy, a druga to sprawne uzyskanie wypłaty bądź naprawienie pojazdu, w razie gdyby miała miejsce szkoda.

  Oprócz spełnienia ustawowych obowiązków warto zadbać także o coś dla siebie i swojej firmy, a więc zdecydować się na kompleksowe, pakietowe ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Świętokrzyskim, podobnie jak i w innych rejonach, wiele przedsiębiorstw musi na co dzień korzystać z ciężkich samochodów, by sprawnie realizować podejmowane zlecenia. Co by się jednak wydarzyło, gdyby taki samochód został skradziony lub uległ całkowitemu zniszczeniu z powodu pożaru, powodzi czy spowodowania wypadku przez pracownika?

  Utracony w ten sposób przyszły dochód, niemożliwy do uzyskania z powodu braku narzędzia do pracy, można liczyć w ogromnych sumach, wielokrotnie przekraczających koszt składki za auto-casco. Warto jednak nie decydować się na zakup „pierwszej-lepszej” polisy, tylko przeanalizować większą ich liczbę.

  Przegląd wielu ofert jednocześnie, dostarcza przydatnej wiedzy na temat dzielących je różnic i pozwala dostrzec, skąd biorą się niejednokrotnie wysokie różnice w cenach. Wpływ na skuteczność działania ubezpieczenia mogą mieć m.in. takie czynniki jak:

  • okoliczności, w których odszkodowanie nie jest należne;
  • wysokość franszyzy redukcyjnej, a także integralnej;
  • możliwość zniesienia udziału własnego;
  • ewentualne zmniejszenie odszkodowania z powodu amortyzacji;
  • rodzaje i zakresy usług assistance.

  W rozmowie z klientem przedstawiciel fullpolisa.pl stara się poznać jego indywidualną sytuację, by możliwie najlepiej dobrać proponowane oferty do jego potrzeb oraz unikać narażania klienta na płacenie za dodatki, które mogłyby mu się nigdy nie przydać.

  Dopiero po takiej szczegółowej analizie można mówić o stuprocentowo świadomej i dobrze przemyślanej decyzji oraz być pewnym wysokiej jakości wybranego ubezpieczenia.

  Najlepsze ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Świętokrzyskim – najszybciej w fullpolisa.pl

  Rozmawiając z przedstawicielem multiagencji zyskują Państwo gwarancję dostępu do wielu różnorodnych ofert bez konieczności krążenia między siedzibami ubezpieczyciela i rozmawiania z agentami wyłącznymi, chcącymi koniecznie sprzedać któryś ze swoich produktów oraz często z tego powodu zapominającymi o potrzebach klientów.

  ZADZWOŃ

  609 103 308