Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Warmińsko-mazurskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Istnieje co najmniej kilka funkcji, jakie może spełniać dobrze dobrane ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Warmińsko-mazurskim swoją pomoc w tym zakresie oferuje fullpolisa.pl. Przedstawiciele multiagencji umożliwiają klientom szybki i sprawny przegląd rynku, co pozwala zaoszczędzić czas i zyskać pewność, że nie pominęło się żadnej wartościowej oferty na ubezpieczenie pojazdów.

  Warto pamiętać, że obowiązkowe ubezpieczenie OC nie jest jedynie przykrym obowiązkiem – zapewniana przez nie ochrona pozwala poszkodowanym w szybki sposób odzyskać utracony majątek lub otrzymać środki na leczenie i rehabilitację, a sprawców ratuje przed koniecznością samodzielnego regulowania odszkodowań, niejednokrotnie opiewających na setki tysięcy złotych. Oczywistą wadą takiej umowy jest brak ochrony dla samochodu właściciela.

  By ją sobie zapewnić, trzeba wykupić pełne ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego (w Warmińsko-mazurskim najbogatszy zakres zapewnia fullpolisa.pl). W przypadku auto-casco funkcjonuje swoboda kształtowania warunków umowy przez towarzystwo, ponieważ jest to ubezpieczenie dobrowolne.

  Z tego względu podczas rozmowy ze specjalistą fullpolisa.pl klienci mają okazję poznać szczegółowe parametry danej oferty. Są one co prawda ogólnie dostępne w Internecie, jednak samodzielne zapoznawanie się z nimi nieraz zajmuje długie godziny, nie mówiąc już o jednoczesnym porównywaniu ofert kilku towarzystw. W fullpolisa.pl proces ten jest maksymalnie uproszczony i znacznie mniej czasochłonny. Przedstawiciele wskazują klientom różnice między poszczególnymi towarzystwami, dotyczące m.in.:

  • okoliczności wyłączających odpowiedzialność ubezpieczyciela;
  • znaczenia i wartości franszyzy redukcyjnej oraz integralnej;
  • możliwości wykreślenia franszyzy i udziału własnego z polisy;
  • sposobu wyceny części do remontu samochodu;
  • dostępnych w danej firmie rozszerzeń assistance.

  Przejrzysta i czytelna prezentacja oraz jasne odpowiedzi na pytania zadawane przez klientów znacznie ułatwiają cały proces decyzyjny i zwiększają zadowolenie z wybranego ubezpieczenia.

  Konkurencyjne ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Warmińsko-mazurskim

  W przygotowywaniu rozwiązań ubezpieczeniowych kierujemy się przede wszystkim interesem klienta, a nie towarzystwa ubezpieczeniowego. Stąd bierze się m.in. coroczne porównywanie ofert – jeżeli w ciągu ostatnich 12 miesięcy pojawiło się rozwiązanie, które zapewni klientowi większe korzyści, to zaproponujemy zmianę, tak by był on zawsze na bieżąco z najlepszymi pozycjami na rynku.

  ZADZWOŃ

  609 103 308