Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Wielkopolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Szybka i skuteczna naprawa samochodu, zapewnienie pojazdu zastępczego czy holowanie w razie stłuczki bądź awarii – to tylko niektóre z korzyści, jakie może zapewnić dobrze skomponowane ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Wielkopolskim swoją pomoc w tej materii może zaproponować fullpolisa.pl. Multiagencja pomaga dobrać spośród szerokiej rynkowej oferty umowę, która spełni oczekiwania klienta, nie stanowiąc przy tym zbyt dużego wydatku dla firmowego budżetu.

  Warto skorzystać z takiej okazji zwłaszcza gdy prowadzi się biznes wymagający użycia cięższych pojazdów. Utrata tak cennego narzędzia pracy – na przykład wskutek kradzieży bądź zniszczenia – może być brzemienna w skutkach. Zyski, których osiągnięcie zostaje bezpowrotnie przekreślone przez takie zdarzenia, najczęściej wielokrotnie przewyższają wysokość należnej składki za pełne ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Wielkopolskim większość firm stara się w związku z tym jak najlepiej zabezpieczyć sprzęt, który służy im do wykonywania codziennych zleceń.

  W analizie dostępnych ofert na auto-casco nie wystarczy jedynie poznanie wysokości składek u poszczególnych ubezpieczycieli – ważne jest także sprawdzenie zakresu każdej z umów, ponieważ może się on znacznie różnić w zależności od firmy. Takie różnice mogą obejmować m.in.:

  • zdarzenia, które są wyłączone z zakresu ubezpieczenia;
  • możliwą wysokość franszyzy redukcyjnej oraz integralnej;
  • opcję likwidacji w danej umowie udziału własnego i/lub franszyzy;
  • uwzględnianą amortyzację części (i jej wysokość);
  • dostępne opcje assistance;
  • listę krajów, na terenie których ubezpieczenie nie działa bądź jest ograniczone.

  Dopiero po dokładniejszym przeanalizowaniu takich szczegółów można podejmować świadomą i przemyślaną decyzję, dotyczącą zabezpieczenia pojazdu. Przedstawiciele fullpolisa.pl udzielą także wyczerpujących odpowiedzi na każdą nurtującą klienta kwestię, związaną z proponowanymi ofertami.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Wielkopolskim – szeroka oferta fullpolisa.pl

  Multiagencja prowadzi aktywną współpracę z liderami rynku w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych, stąd żaden z jej klientów nigdy nie jest zawiedziony. Szeroka oferta pozwala znaleźć rozwiązanie dla każdego, niezależnie od wieku pojazdu czy jego bardziej szczegółowej charakterystyki.

  ZADZWOŃ

  609 103 308