Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Wrocław

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Chcąc znaleźć dobre ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego we Wrocławiu, warto skorzystać z usług multiagencji fullpolisa.pl. Współpracuje ona z liderami rynku ubezpieczeń w Polsce, dzięki czemu daje klientom szeroki wachlarz możliwości i pomaga dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb.

  Coroczne sprawdzanie cen na ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego (we Wrocławiu najłatwiej to zrobić w fullpolisa.pl) może przynieść firmie duże oszczędności – kilkaset złotych, a w niektórych przypadkach nawet kilka tysięcy! Z pewnością zachowanie takiej puli środków w bieżącym budżecie jest kuszące, tym bardziej że jedyną „inwestycją”, którą trzeba w tym celu ponieść jest spędzenie odrobiny czasu na rozmowie z przedstawicielem naszej multiagencji.

  Może on wówczas objaśnić m.in. poniższe parametry umowy:

  • wyłączenia odpowiedzialności towarzystwa;
  • dostępne wysokości franszyzy redukcyjnej;
  • opcję zniesienia franszyz w zamian za dodatkową składkę;
  • ewentualne wskaźniki amortyzacyjne lub ich brak;
  • proponowane przez towarzystwo usługi assistance;
  • listę krajów, na terenie których ubezpieczenie działa.

  Dokładne porównanie poszczególnych ofert jest możliwe dopiero po zapoznaniu się (przynajmniej w podstawowym stopniu) z powyższymi cechami każdej z nich. Wówczas łatwiej jest ustalić „proporcję ceny do jakości” danego ubezpieczenia, biorąc pod uwagę dokładny jego zakres. Ponadto nasi przedstawiciele odznaczają się biegłą znajomością produktów każdej firmy, którą mamy w ofercie, dlatego – posiadając odpowiednią wiedzę – są oni w stanie idealnie dopasować ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb klientów.

  Kompleksowe ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego we Wrocławiu

  Na pierwszym miejscu specjaliści fullpolisa.pl stawiają zadowolenie klienta. Dlatego też starają się oni w każdym roku ubezpieczenia znaleźć dla niego najatrakcyjniejsze oferty – jeżeli istnieje uzasadnienie finansowe lub związane z zakresem umowy, to klient fullpolisa.pl może zmieniać towarzystwo nawet co roku! Załatwienie formalności będzie wówczas ograniczało się do minimum, ponieważ multiagencja będzie już posiadała niezbędne dane do wprowadzenia.

  Zapraszamy do pozostawienia do siebie kontaktu także wtedy, gdy do końca bieżącej polisy pozostało jeszcze sporo czasu. Nasz pracownik odnotuje jej termin i oddzwoni w adekwatnym momencie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308