Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Zielona Góra

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Solidne ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego (w Zielonej Górze oferowane przez fullpolisa.pl) może w niektórych sytuacjach uratować firmę, zapewniając jej sprawną naprawę uszkodzonego pojazdu i wypożyczenie auta zastępczego. Warto dokładnie poznać rynek i sprawdzić różne oferty, by uzyskać optymalny zakres ochrony i atrakcyjną cenę – wszystko to umożliwia nasza multiagencja.

  Podstawowa polisa OC posiada zawsze ten sam zakres – określony w ustawie i obowiązujący w każdym towarzystwie. Znacznie więcej uwagi należy poświęcić na analizę umów auto-casco, układanych samodzielnie przez każdego ubezpieczyciela.

  Kompleksowe ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Zielonej Górze zapewnia pełną ochronę, niezależnie od rodzaju szkody, jej przyczyny czy rozległości. Warto rozważyć wdrożenie takiego rozwiązania szczególnie wtedy, gdy pojazd służy do realizowania codziennych zleceń firmy.

  Zachęcamy do zadawania podczas rozmowy z przedstawicielem pytań na temat wszystkich szczegółów proponowanych umów, mogą one dotyczyć m.in. następujących zagadnień:

  • wyłączenia odpowiedzialności towarzystwa;
  • sposób działania i wysokość franszyzy redukcyjnej oraz franszyzy integralnej;
  • opcja zniesienia franszyz w zamian za dodatkową składkę;
  • obecność ewentualnych potrąceń za amortyzację;
  • opcje assistance, wzbogacające zakres ubezpieczenia;
  • lista krajów, na terenie których obowiązuje ochrona.

  Szczegółowe poznanie zakresu ubezpieczenia i sytuacji, w których będzie ono działać oraz tych, w których odpowiedzialność towarzystwa jest wyłączona, pozwala w pełni wykorzystać zakupioną polisę oraz dostarcza wiedzy na temat tego, jakich sytuacji warto unikać.

  Konkurencyjne ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Zielonej Górze

  Celem Fullpolisa.pl w pierwszej kolejności jest zaspokojenie indywidualnych potrzeb ubezpieczeniowych klienta (początkowo nie patrząc na cenę). Dopiero na dalszych etapach, gdyby okazało się że proponowana składka przewyższa jego możliwości finansowe, poszukujemy oszczędności.

  Tego typu podejście do ubezpieczeń znacznie zwiększa jakość kupowanych polis – koncentracja na zakresie ochrony co prawda może zwiększać nieco jej koszt, ale nieporównanie bardziej poprawia wysokość późniejszych wypłat odszkodowań.

  Współpracując z multiagencją można też każdego roku otrzymywać przed wznowieniem nowe propozycje, uwzględniające rynkowe „nowinki”. Jeżeli w ciągu ostatnich 12 miesięcy pojawiła się lepsza oferta niż dotychczasowa, to poinformujemy o tym.

  ZADZWOŃ

  609 103 308