Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Białystok

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Starannie wybrane ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Białymstoku oferowane przez fullpolisa.pl) stanowi jedną z podstaw budżetu wielu rodzin, zaraz obok ubezpieczeń na życie i polis chroniących posiadaną nieruchomość. Te trzy rzeczy są bowiem największym majątkiem większości z nas – zdrowie i zdolność do pracy by utrzymać rodzinę, dach nad głową oraz środek lokomocji, pozwalający na co dzień komfortowo dostać się do pracy, zawieźć dzieci do szkoły, a w czasie wolnym swobodnie podróżować. Multiagencja fullpolisa.pl posiada w ofercie wszystkie rodzaje ubezpieczeń, przydatne w celu zabezpieczenia powyższych rzeczy.

  Poruszając się regularnie po drogach, warto posiadać dobre ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Białymstoku coraz więcej osób nabiera świadomości na temat zalet, jakie prezentują tego typu produkty. Pierwszą z nich jest ochrona przed samodzielnym ponoszeniem odpowiedzialności finansowej za skutki spowodowanych przez siebie szkód. Niewiele osób stać byłoby np. na wypłacanie dożywotniej renty komuś, kto przez chwilę nieuwagi ucierpiał w wypadku.

  Drugą zaletą polis komunikacyjnych jest ochrona w zakresie auto-casco, dzięki której można naprawić samochód na podstawie posiadanej umowy, począwszy od niewielkich zarysowań karoserii, na licznych wgnieceniach spowodowanych np. przez grad skończywszy. Samodzielne finansowanie każdej z napraw jest znacznie trudniejsze, bowiem niełatwo nawet przewidzieć czy takie zdarzenia wystąpią oraz z jakim kosztem będą się wiązać – posiadając auto-casco wystarczy jedynie dostarczyć samochód do odpowiedniego warsztatu i odebrać po naprawie.

  Prezentując ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Białymstoku, przedstawiciel fullpolisa.pl zwróci uwagę m.in. na takie jego parametry, jak:

  • konsumpcja lub zachowanie stałej sumy ubezpieczenia po szkodzie;
  • wyłączenia odpowiedzialności danego towarzystwa;
  • udział własny (procentowy lub kwotowy);
  • współczynniki amortyzacyjne w danej firmie.

  Dopiero po dokonaniu choćby pobieżnej analizy powyższych i kilku innych czynników, można mówić o podjęciu gruntownie przemyślanej decyzji. Jak dowodzą badania konsumenckie, świadomość zakresu i sposobu działania ubezpieczenia jest jednym z głównych czynników, decydujących o zadowoleniu z jego zakupu. Przedstawiciele fullpolisa.pl starają się w związku z tym rzetelnie informować klientów o wszelkich szczegółach danej umowy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308