Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Gdańsk

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Ubezpieczenia komunikacyjne zapewniają szereg korzyści uczestnikom ruchu drogowego. Bez ich istnienia dochodzenie swoich praw, gdy jest się poszkodowanym w wypadku lub kolizji, byłoby znacznie utrudnione. Szeroką ofertę różnego rodzaju polis, związanych z samochodami osobowymi, posiada nasza multiagencja.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Gdańsku chroni interesy finansowe właściciela pojazdu na kilka sposobów. W pierwszej kolejności, zapewnia wypłaty świadczeń dla osób poszkodowanych w wypadku spowodowanym przez posiadacza polisy, dzięki czemu nie musi on samodzielnie ich regulować. Suma gwarancyjna wynosi ponad 5 mln EUR za szkody na osobie oraz ponad 1 mln EUR na mieniu.

  Dobrze dobrane, kompleksowe ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Gdańsku najlepszy zakres w fullpolisa.pl), może zapewniać także szeroką ochronę w razie uszkodzenia samochodu bądź jego kradzieży. Zderzenie z dzikim zwierzęciem, akt wandalizmu ze strony nieznanego sprawcy, gradobicie czy pożar lub powódź – wszystkie te zdarzenia z pewnością nie pozostaną bez wpływu na stan pojazdu. Samodzielna naprawa (zwłaszcza przy większych szkodach) może znacznie przewyższyć aktualne możliwości finansowe właściciela, ale jeżeli zadbał on o polisę auto-casco, to może spać spokojnie – pojazd zostanie naprawiony na koszt ubezpieczyciela.

  W rozmowie z klientami, specjaliści multiagencji szczegółowo objaśniają sposób działania danej polisy, jej dokładny zakres oraz wyłączenia odpowiedzialności, czyli sytuacje w których ubezpieczyciel może odmówić wypłaty świadczenia. Dodatkowo, przedstawiają oni sposób działania franszyzy integralnej, udziału własnego czy współczynników amortyzacyjnych w ubezpieczeniach auto-casco. Warto mieć wiedzę na temat parametrów dostępnych ubezpieczeń przed podjęciem decyzji o wyborze któregoś z nich.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Gdańsku najbardziej doceniają ci, którzy pamiętają jak odkładali pieniądze czy podejmowali dodatkowe zlecenia, by zgromadzić środki na jego zakup. Obecnie podejmują decyzję o zakupie auto-casco, by ich wcześniejsze wysiłki nie poszły na marne, gdyby samochód został zniszczony np. w wyniku upadku drzewa – wówczas jedyne co można byłoby zrobić, to rozglądać się za nowym egzemplarzem.

  Zgłoszenia do multiagencji można składać nawet na kilka tygodni bądź miesięcy przed końcem obecnej polisy. Pracownik odnotuje podany termin i dane kontaktowe oraz odezwie się w bardziej sprzyjającym momencie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308