Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Kraków

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Zdecydowana większość polskich rodzin posiada co najmniej jeden samochód, a nieraz w domu jest ich nawet kilka. Obecność wielu uczestników ruchu drogowego, spośród których każdy ma inny staż i reprezentuje indywidualny styl jazdy, stwarza ryzyko, z którego na co dzień nie zdajemy sobie sprawy. Solidną ochronę w różnych sytuacjach na drodze zapewnia dobrze dobrane ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Krakowie dostęp do najlepszych ofert na rynku zapewnia fullpolisa.pl.

  Obowiązkowe OC, choć niejednokrotnie narzeka się na systematyczny wzrost jego cen, spełnia kilka ważnych ról na drodze. Po pierwsze, dzięki niemu nie trzeba samodzielnie wypłacać odszkodowania innemu uczestnikowi ruchu w razie gdyby kierowcy zdarzyła się chwila nieuwagi. Jest to szczególnie ważne, jeżeli przez przypadek uszkodzi się bardzo drogi samochód – zdarzają się sytuacje, w których remont zderzaka i reflektora u poszkodowanego, przewyższa kosztami wartość samochodu sprawcy. System zniżek i zwyżek stosowany w tego typu polisach sprzyja bezpiecznej jeździe – kierowcy starają się unikać możliwych kolizji i wypadków, by nie utracić wypracowanej dotychczas zniżki.

  Pełną ochronę, nie tylko dla innych uczestników, ale również dla swojego pojazdu, można sobie zapewnić kupując pakietowe ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Krakowie wielu kierowców korzysta z takiego rozwiązania, by mieć gwarancję uzyskania wypłaty w razie zarysowania karoserii czy poważniejszych zdarzeń, jak np. zderzenie z dzikiem lub innym zwierzęciem bądź zniszczenie karoserii przez grad.

  Specjaliści multiagencji fullpolisa.pl posiadają szeroką wiedzę z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, dzięki czemu mogą wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania klientów. Warto skorzystać z ich pomocy, kupując ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Krakowie, podobnie jak i w innych miastach, klienci często są ciekawi działania wyłączeń odpowiedzialności towarzystwa, franszyzy integralnej, udziału własnego czy współczynników amortyzacyjnych. Znajomość wszystkich takich szczegółów przed podjęciem decyzji, zdecydowanie poprawia poziom zadowolenia z kupionego ubezpieczenia (w przeciwieństwie do sytuacji, w której o istnieniu franszyzy redukcyjnej klient dowiaduje się dopiero przy likwidacji szkody).

  Zapraszamy do pozostawienia danych również na dłuższy czas przed wygaśnięciem aktualnej polisy – przedstawiciel odnotuje jej termin i odezwie się niedługo przed jego upływem, a Państwo nie będą musieli przez ten czas pamiętać o sprawie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308