Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Kujawsko-pomorskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Samochód dla większości polskich rodzin stanowi podstawowy składnik majątku, zaraz obok posiadanej nieruchomości. Ze względu na znaczną wartość, warto objąć go stosownym ubezpieczeniem – pomoże ono bez przeszkód korzystać z zapewnianych przez auto funkcji, nawet w razie pojawienia się niesprzyjających okoliczności. Możliwość szybkiej naprawy czy skorzystania z pojazdu zastępczego pozwoli na codzienny dojazd do pracy, zawiezienie dzieci do szkoły czy wyjazd po większe zakupy do sklepu – osoby, które nie korzystają z takich ubezpieczeń muszą niejednokrotnie mocno „główkować” w razie kolizji bądź wypadku, by zorganizować środki na kosztowną naprawę pojazdu.

  Podstawowe OC gwarantuje kierowcy, że nie poniesie on ciężaru naprawy wyrządzonych przez siebie szkód, nawet jeżeli ucierpią w nich inne osoby lub ich majątek. Co ważne, również poszkodowani mogą dzięki wypłatom z polis OC poddać się stosownemu leczeniu i rehabilitacji oraz naprawić szkody w mieniu. Na cenę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego wpływ mają parametry samochodu, dane metrykalne właściciela oraz – przede wszystkim – dotychczasowa historia szkodowości.

  Pełne ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Kujawsko-pomorskim obejmuje zarówno szkody wyrządzone innym uczestnikom ruchu, jak i te spowodowane na własnym pojeździe przez kierowcę oraz całkowicie od niego niezależne. Przypadkowa stłuczka podczas parkowania, zderzenie z dzikiem bądź sarną czy szkodliwe działanie gradu – każde z tych ryzyk może być objęte przez auto-casco. Dzięki takiej polisie nie trzeba każdorazowo samodzielnie organizować środków na niezbędne naprawy.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl szczegółowo przybliżają klientom warunki, jakie może posiadać ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Kujawsko-pomorskim. Warto zapytać ich m.in. o wyłączenia odpowiedzialności, franszyzy redukcyjne oraz integralne, tabele dotyczące amortyzacji części, a także dodatki typu assistance. Dokładne zapoznanie się z kilkoma ofertami i porównanie ich pod tym względem zdecydowanie ułatwia podjęcie najlepszej możliwej decyzji.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Kujawsko-pomorskim szeroką ofertę zapewnia fullpolisa.pl) jest o tyle ważne, że często zakupowi pojazdu towarzyszy dłuższy okres odkładania pieniędzy lub konieczność zaciągnięcia pożyczki. Mając stosowną polisę chronimy się przed tym, że podjęte wcześniej wysiłki zostaną spisane na straty w wyniku chwili nieuwagi bądź niekorzystnego splotu okoliczności na drodze.

  ZADZWOŃ

  609 103 308