Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Łódzkie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Posiadanie samochodu wiąże się nierozerwalnie z obowiązkiem wykupienia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. W fullpolisa.pl dostępnych jest wiele ofert tego typu, które przedstawiciel porównuje wspólnie z klientem, wyszukując najtańszej spośród nich. Choć często narzeka się na rosnące wysokości składek, warto pamiętać, że tego typu polisy zapewniają naprawę szkód spowodowanych przez kierowcę aż do 5 mln EUR, w przypadku gdy dotyczą one innych ludzi oraz do 1 mln EUR, jeżeli uszkodzone zostanie cudze mienie. Ubezpieczyciele w ciągu kilku lat przed wprowadzeniem drastycznych podwyżek regularnie zwiększali także wysokość wypłacanych odszkodowań, a osoby poszkodowane w kolizjach i wypadkach zaczęły coraz częściej korzystać z przysługujących im pojazdów zastępczych, co automatycznie zwiększyło ogólne koszty działalności ubezpieczeniowej (wcześniej ta praktyka nie cieszyła się dużą popularnością).

  Pełną ochronę można sobie zapewnić, kupując pakietowe ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Łódzkim wiele ofert dostępnych jest w fullpolisa.pl). Oprócz zabezpieczania interesów innych uczestników ruchu, taki zestaw gwarantuje klientowi wypłatę pieniędzy również np. w razie gdyby sam uszkodził sobie samochód lub gdyby miał kolizję z dzikim zwierzęciem albo pojazd ucierpiałby z powodu gradobicia. W ofercie poszczególnych ubezpieczycieli dostępne są także inne dodatkowe ryzyka, obejmujące m.in. wypłatę dla kierowcy i pasażerów z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków oraz pakiet assistance, pozwalający na pokrycie np. kosztów holowania do serwisu bądź do domu (w zależności od wybranego wariantu i limitu kilometrów).

  Specjaliści fullpolisa.pl przedstawiają klientom szczegółowe porównanie ofert, co sprawia że mogą oni wybrać ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Łódzkim spełniające w stu procentach ich indywidualne potrzeby. Optymalnym rozwiązaniem jest zapewnienie sobie ochrony we wszystkich ryzykach, których się obawiamy oraz wyeliminowanie zbędnych dodatków, z których nigdy nie będziemy mieli okazji skorzystać (np. assistance na całą Europę, podczas gdy nie zamierzamy nigdy wyjeżdżać samochodem poza granice kraju).

  Dobrze dobrane ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Łódzkim przyda się szczególnie tym osobom, dla których zakup wymarzonego pojazdu wiązał się np. z potrzebą zaciągnięcia kredytu czy „zaciskania pasa” przez jakiś czas. W przypadku braku stosownej polisy może się bowiem okazać, że niekorzystne warunki na drodze czy chwila nieuwagi zniweczą cały wcześniejszy trud – samochód ulegnie uszkodzeniu, ale nikt nie pokryje kosztów jego naprawy lub wymiany.

  ZADZWOŃ

  609 103 308