Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Lublin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Według dostępnych danych, po polskich drogach porusza się co najmniej kilkanaście milionów samochodów osobowych. Sama ta liczba wystarczy, by wyobrazić sobie ryzyko, jakie stwarza nieodpowiedzialna jazda u choćby co setnego kierowcy – każdy z nas może stać się uczestnikiem kolizji lub wypadku drogowego. Starannie dobrane ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Lublinie najlepsze oferty dostarcza fullpolisa.pl) zapewnia optymalną ochronę w razie wyrządzenia szkody innemu człowiekowi lub należącemu do niego mieniu, zniszczenia własnego pojazdu czy jego uszkodzenia np. przez spadające drzewo lub gradobicie.

  Mimo ogólnego niezadowolenia z rosnących składek OC, warto pamiętać że polisy te chronią zarówno ich właścicieli przed samodzielnym ponoszeniem kosztów naprawy spowodowanych szkód, jak i ofiary wypadków, zapewniając im środki na leczenie i rehabilitację. W fullpolisa.pl możliwe jest coroczne porównanie wysokości składek (szybko i sprawnie), by odnaleźć najtańszą ofertę. Na stawkę ubezpieczenia tego typu wpływa głównie bezszkodowa jazda kierowcy, a także jego wiek, zawód, pojemność silnika w samochodzie oraz model i marka pojazdu.

  Pełne ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Lublinie obejmuje także szereg ryzyk losowych, np. takich jak pożar, powódź lub gradobicie. Niektóre z firm oferują auto-casco w formule all-risk. Gwarantuje ono wypłatę odszkodowania we wszystkich sytuacjach, z wyjątkiem tych wymienionych w wyłączeniach odpowiedzialności.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl dokładają wszelkich starań, by proponowane ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Lublinie było w pełni zrozumiałe dla klienta zarówno pod kątem zakresu udzielanej ochrony, jak i definicji poszczególnych jego składowych. W rozmowie informują oni m.in. o wyłączeniach odpowiedzialności ubezpieczyciela, wysokości franszyzy redukcyjnej i integralnej, ewentualnych współczynnikach amortyzacji czy innych aspektach zawieranej polisy.

  Warto wykupić ubezpieczenie auto-casco, zwłaszcza jeśli przed zakupem pojazdu zaciągnęło się w tym celu kredyt czy poczyniło wyrzeczenia, by zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. W innym wypadku włożony trud może zostać zmarnowany w ułamku sekundy, np. przez pędzącego dzika lub sarnę albo przez upadek pnia drzewa podczas intensywnej burzy. Posiadając stosowną polisę, można z jej środków zlikwidować także szkody polegające na zarysowaniu karoserii podczas nieudanego parkowania.

  ZADZWOŃ

  609 103 308