Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Małopolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Samochód stanowi w wielu polskich domach jeden z głównych składników majątku, zaraz obok posiadanej nieruchomości. Decyduje o tym jego wysoka użyteczność w codziennym życiu oraz niejednokrotnie pokaźna wartość pieniężna. Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Małopolskim dostępne przez fullpolisa.pl) zapewnia możliwość spokojnego poruszania się po drogach, bez obaw o konieczność zapłaty wysokich kwot, gdy przez chwilę nieuwagi uszkodzi się czyjś pojazd. Daje ono także możliwość holowania samochodu w razie wypadku bądź awarii, wypożyczenia auta zastępczego czy wykonania naprawy uszkodzeń w karoserii po gradobiciu.

  Podstawowe ubezpieczenia OC dostępne są w fullpolisa.pl w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu klienci poszukujący oszczędności na tym polu mogą śmiało zgłosić się do multiagencji – istnieje duże prawdopodobieństwo, że przedstawiciel pomoże im zaoszczędzić przysłowiowe „parę złotych”.

  W ofercie firmy znaleźć można także kompleksowe ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Małopolskim widać na ulicach wiele pięknych, nowych samochodów, które warto objąć szczegółową ochroną – nawet drobne naprawy są bowiem w ich przypadku kosztowne. Co więcej, popularny model auta może też niestety cieszyć się sporym „powodzeniem” wśród złodziei, a polisa auto-casco zapewnia ochronę finansową także w przypadku kradzieży. Dodatkowym atutem tego typu ubezpieczeń może być tez opcja typu „all-risk”. Gwarantuje, że odszkodowanie będzie wypłacone w przypadku każdego możliwego uszkodzenia, które nie będzie spełniało przesłanek opisanych w wyłączeniach odpowiedzialności towarzystwa.

  Kupując ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Małopolskim przez fullpolisa.pl, klient każdorazowo otrzymuje szczegółowe informacje na temat dostępnych ofert, co pozwala mu lepiej zorientować się w temacie i spojrzeć na zagadnienie z kilku różnych stron. Dopiero taka dokładniejsza analiza prowadzi do podjęcia świadomej i dobrze przemyślanej decyzji, którą przedstawiciele fullpolisa.pl zawsze pozostawiają po stronie klienta. W rozmowie wskażą m.in. wyłączenia odpowiedzialności w poszczególnych firmach, franszyzy integralne i udziały własne, współczynniki amortyzacji czy zakres assistance.

  Zapraszamy do złożenia zapytania nawet jeśli do końca obecnej polisy zostało kilka miesięcy – pracownik multiagencji odnotuje stosowny termin i odezwie się do Państwa gdy ten będzie się zbliżał.

  ZADZWOŃ

  609 103 308