Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Mazowieckie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Obecnie coraz trudniej sobie wyobrazić funkcjonowanie rodziny bez posiadania samochodu. Jest on niezbędny, by dotrzeć na czas do pracy, zawieźć dzieci do szkoły czy zrobić większe zakupy w supermarkecie. Niejednokrotnie towarzyszy też polskim rodzinom podczas wyjazdu na wczasy. Często zapomina się o tym, że z każdą z powyższych sytuacji wiąże się ryzyko wyrządzenia szkody innym użytkownikom ruchu, przy jednoczesnym uszkodzeniu własnego pojazdu.

  OC na samochód, mimo że nikt nie jest zadowolony z regularnych w ostatnim czasie podwyżek cen, spełnia ważną rolę w społeczeństwie. Wypłaty z tego ubezpieczenia pomagają poszkodowanym wyleczyć się po wypadkach lub przeprowadzić właściwą rehabilitację, a także naprawić uszkodzone mienie. Taka polisa zapewnia też korzyść sprawcy – nie musi on samodzielnie organizować pieniędzy, w kwotach sięgających nieraz setek tysięcy złotych.

  Na wspomnianą wcześniej cenę ubezpieczenia OC ma wpływ wiele czynników, takich m.in. jak: marka i model samochodu, pojemność silnika, liczba przejechanych kilometrów czy fakt, że samochodem wozi się dzieci. Podstawową kwestią będzie jednak historia szkodowości i związane z nią zniżki.

  Kompleksowe ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Mazowieckim składa się zarówno z obowiązkowej części o takim samym zakresie w każdym towarzystwie, jak i możliwej dodatkowej ochrony auto-casco oraz assistance, różniącej się w zależności od wybranego towarzystwa. Tego typu polisy działają m.in. w przypadku kradzieży pojazdu, aktów wandalizmu, skutków gradobicia czy zderzenia z dzikim zwierzęciem. Warto więc rozszerzyć podstawową ochronę o auto-casco, by uniknąć konieczności samodzielnego pokrywania kosztów napraw przy każdej ewentualnej szkodzie.

  Specjaliści fullpolisa.pl objaśniają wszelkie szczegóły, charakteryzujące ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Mazowieckim. Są to m.in.: wyłączenia odpowiedzialności, franszyzy integralne i redukcyjne, wskaźniki amortyzacji części czy dodatki assistance oraz NNW. Poświęcając nieco uwagi na dokładne zapoznanie się z kilkoma ofertami i ich porównanie, można być pewnym, że podejmie się najlepszą możliwą decyzję.

  Warto pamiętać o tym, że kupno wymarzonego samochodu często wiązało się wcześniej z wyrzeczeniami, koniecznością zaciągnięcia kredytu czy dłuższym oszczędzaniem, dlatego warto zadbać, by podjęte trudy nie poszły na marne z powodu jednej pechowej chwili czy zwykłej nieuwagi. Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Mazowieckim, dostępne za pośrednictwem fullpolisa.pl to gwarancja uzyskania solidnego zakresu ochrony przy konkurencyjnej cenie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308