Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Opole

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Korzystanie z samochodów jest obecnie na świecie tak bardzo popularne, że już mało kto na co dzień uświadamia sobie wielkość i ciężar ryzyka, ciążącego na każdym, kto zatrzaśnie za sobą drzwi by ruszyć w trasę. Pamiętają o tym natomiast ubezpieczyciele, dlatego starają się regularnie aktualizować dostępne oferty i dopasowywać je do potrzeb uczestników ruchu drogowego.

  W multiagencji dostępne jest zarówno podstawowe, najtańsze OC, jak i bardziej kompleksowe ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Opolu, podobnie jak i w innych miastach, właściciele pojazdów mają różne potrzeby i oczekiwania, a fullpolisa.pl potrafi sprawnie dostosować się do każdego z nich.

  Obowiązkowe ubezpieczenie OC pomaga kierowcy ochronić się przed koniecznością regulowania kosztów naprawiania szkód spowodowanych na innych uczestnikach ruchu drogowego i ich mieniu. Na co dzień ma bowiem miejsce wiele kolizji i wypadków, których konsekwencje można by liczyć w dziesiątkach lub setkach tysięcy złotych.

  Solidne auto-casco zapewnia natomiast kompleksową ochronę w razie uszkodzenia własnego pojazdu zarówno podczas poruszania się nim, jak i wtedy, gdy znajduje się on „na postoju”. Upadające drzewo, mocny grad czy akty wandalizmu to tylko niektóre z ryzyk wchodzących w skład dobrego ubezpieczenia AC.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl przedstawiając ofertę na ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Opolu nie pomijają żadnych szczegółów, informując m.in. o tabelach amortyzacyjnych stosowanych w danym towarzystwie, wyłączeniach odpowiedzialności czy franszyzie integralnej i udziale własnym. Dopiero po dokładnej analizie można być pewnym, że podjęło się przemyślaną i rozsądną decyzję.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Opolu chętnie kupowane w pakiecie) to również ochrona finansów właściciela, przejawiająca się w zwrocie wydatków poniesionych na zakup samochodu, gdyby ten uległ bardzo poważnemu uszkodzeniu z przyczyny innej niż wina drugiego uczestnika ruchu. Bez posiadania auto-casco w wielu przypadkach nie można liczyć na wypłatę jakichkolwiek pieniędzy, a jedyną alternatywą wydaje się być poszukiwanie nowego samochodu, pod warunkiem jednak że… posiada się odpowiednią pulę pieniędzy na jego zakup.

  Zapraszamy do składania zapytań również jeżeli aktualne ubezpieczenie będzie jeszcze aktywne przez dłuższy czas. Nasz przedstawiciel odnotuje podany termin i odezwie się z przypomnieniem o możliwym porównaniu ofert.

  ZADZWOŃ

  609 103 308