Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Podkarpackie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Coraz więcej osób decyduje się kupić solidne, kompleksowe ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W podkarpackim, podobnie jak i w innych województwach, rośnie świadomość konsumentów na temat możliwych pozycji w assistance, parametrów w auto-casco czy różnic w cenach polis OC.

  Multiagencja fullpolisa.pl chętnie prezentuje swoją ofertę m.in. takim właśnie świadomym, wymagającym klientom. Specjaliści posiadają wszelkie niezbędne informacje na temat franszyz integralnych, wyłączeń odpowiedzialności, współczynników amortyzacji czy udziałów własnych w poszczególnych ofertach na pakietowe ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Podkarpackim porusza się wiele nowych pojazdów o wysokiej wartości, które można objąć stosowną polisą.

  W zakresie proponowanej ochrony mieści się odpowiedzialność cywilna zgodna z ogólnymi przepisami, a więc ponad 5 mln EUR za szkodę na osobie oraz 1 mln EUR za szkody na mieniu. Auto-casco może być zaoferowane w trybie all-risk, gwarantującym ochronę na wypadek każdego zdarzenia, które nie jest jasno wymienione w wyłączeniach odpowiedzialności towarzystwa. Pełen pakiet zapewnia więc odszkodowanie m.in. w sytuacji kiedy na pojazd spadnie drzewo lub grad uszkodzi karoserię bądź szybę. Częstym pytaniem ze strony klientów jest także kwestia zderzenia z jeleniem, sarną czy dzikiem. W tym przypadku również większość firm wypłaci odszkodowanie. Dodatkowo ochroną można objąć zdrowie i życie pasażerów oraz kierowcy, wykupując za niewielką kwotę dodatkowe ubezpieczenie NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków).

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Podkarpackim najlepszy zakres dostępny w fullpolisa.pl) gwarantuje skuteczną ochronę interesów finansowych kierowcy na kilka sposobów. Pierwszy z nich – oczywisty – to brak konieczności naprawiania spowodowanych przez siebie szkód u innych uczestników ruchu drogowego.

  Drugą zaletą solidnego, pakietowego ubezpieczenia jest ochrona wydatków poniesionych na zakup pojazdu. Szczególnie osoby, które podejmowały się dodatkowych prac, oszczędzały czy zaciągały pożyczkę by kupić samochód, cenią sobie takie rozwiązanie. Wiedzą, że w razie wystąpienia poważnej szkody w pojeździe bez auto-casco naprawę często trzeba wykonać samodzielnie, a w skrajnych sytuacjach można wręcz zacząć szukać nowego samochodu, nie odzyskując jednak ani złotówki po uszkodzeniu dotychczasowego.

  ZADZWOŃ

  609 103 308