Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Podlaskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Ogólnie dostępne dane wskazują, że po krajowych drogach porusza się regularnie kilkanaście milionów samochodów osobowych. Choć na co dzień nie myśli się o tym, to warto od czasu do czasu uświadomić sobie ryzyko, jakie ciąży na każdym, kto zatrzaśnie za sobą drzwi pojazdu by ruszyć w zaplanowaną trasę. Wiele zagrożeń, przed którymi stają wszyscy kierowcy i właściciele pojazdów, można mocno ograniczyć, kupując solidne ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Podlaskim coraz więcej osób przekonuje się do polis z auto-casco, widząc rosnące wartości wypłat u tych, którzy mieli okazję skorzystać z nich.

  Ubezpieczenia komunikacyjne zabezpieczają interesy właściciela na kilka sposobów. Jednym z nich jest brak konieczności naprawiania szkód, które spowodowało się u innego człowieka lub w jego samochodzie. Wiele osób zostało w ten sposób uratowanych przed wielkimi długami, których nie byliby w stanie spłacić do końca życia, np. po uszkodzeniu bardzo kosztownego sprzętu. Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Podlaskim oferowane przez fullpolisa.pl) gwarantuje także wypłatę pieniędzy w przypadku samodzielnego uszkodzenia swojego pojazdu oraz w razie gdy zostanie on uderzony np. przez grad albo spadające drzewo tudzież pędzącego dzika.

  Podczas rozmowy z klientami, przedstawiciele fullpolisa.pl szczegółowo informują na temat różnych aspektów, charakteryzujących ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Podlaskim często padają pytania na temat następujących zagadnień:

   • franszyza redukcyjna (inaczej: udział własny) – obniża wartość wypłacanego świadczenia o określony procent lub kwotę. Jeżeli jest to np. 10 %, to przy szkodzie wartej 1000 zł ubezpieczyciel wypłaci 900 zł.
   • Wyłączenia odpowiedzialności – są to sytuacje, w których nigdy nie należy się żadne świadczenie. W większości umów auto-casco pojawia się zapis np. na temat prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwym.

  <liWspółczynnik amortyzacji – w niektórych umowach oblicza się cenę części zamiennych z uwzględnieniem wieku pojazdu, zakładając, że z biegiem czasu uległy one zużyciu. Jeżeli podczas naprawy montuje się nowe podzespoły, to właściciel samochodu sam pokrywa różnicę między ich ceną, a wartością po odliczeniu współczynnika amortyzacji. >

  Powyższe aspekty nie są wszystkimi, na które warto zwrócić uwagę podczas wybierania umowy. Przedstawiciel multiagencji odpowie wyczerpująco na wszelkie pojawiające się pytania, tak by dokonany przez klienta wybór był możliwie najbardziej świadomy i przemyślany.

  ZADZWOŃ

  609 103 308