Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Poznań

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  W większości rodzin samochód jest jednym z podstawowych składników majątku, zaraz obok posiadanej nieruchomości. Jest on używany na co dzień, przydatny w wielu różnych sytuacjach, a jego ewentualne uszkodzenie mogłoby znacznie skomplikować plany każdego z domowników. Mając to na względzie, warto zaopatrzyć się w stosowne ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Poznaniu aktywnie działa fullpolisa.pl, dostarczając mieszkańcom najlepsze oferty na ubezpieczenia komunikacyjne.

  Ochrona w zakresie OC to przede wszystkim zapewnienie sobie stabilności finansowej nawet w razie wyrządzenia innym uczestnikom ruchu rozległych szkód – sumy gwarancyjne w tego typu ubezpieczeniu wynoszą bowiem 5 mln EUR za szkody na osobie oraz 1 mln EUR w przypadku szkód dotykających cudzego mienia. Warto o tym pamiętać, ponieważ na co dzień większość osób nie myśli o tym, że każde trzaśnięcie drzwiami po wejściu do samochodu to moment powstawania ryzyka wyrządzenia komuś niechcący krzywdy.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Poznaniu, proponowane w pakietach przez fullpolisa.pl, gwarantuje także ochronę posiadanego pojazdu na wypadek pożaru, powodzi, upadku drzewa czy zderzenia z pędzącym zwierzęciem. Wykupienie auto-casco pozwala uniknąć samodzielnego ponoszenia kosztów napraw m.in. po wymienionych wcześniej szkodach, a także po wielu innych zdarzeniach.

  Zanim jednak wybierze się ubezpieczyciela, należy bliżej przyjrzeć się poszczególnym ofertom. Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Poznaniu różni się w zależności od towarzystwa, a często chodzi o niuanse. Ich znaczenie może objaśnić przedstawiciel fullpolisa.pl, informując klientów o franszyzach redukcyjnych, wyłączeniach odpowiedzialności, potrąceniach wynikających z amortyzacji samochodowych podzespołów czy dodatkach typu assistance, występujących w każdym z towarzystw.

  Szczegółowe porównanie ofert jest znacznie łatwiejsze z pomocą specjalisty, niż gdy próbuje się wykonać je samodzielnie. Pracownicy fullpolisa.pl posiadają bogate doświadczenie w sprzedaży proponowanych przez multiagencję umów, stąd są w stanie szybko i w sposób nie budzący żadnych wątpliwości objaśnić znaczenie poszczególnych zapisów.

  Zapraszamy do skorzystania z porównania ofert, które jest bezpłatne i dostarcza wielu przydatnych informacji, mogących się przydać w przyszłości.

  ZADZWOŃ

  609 103 308