Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Rzeszów

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Korzystanie na co dzień z samochodu jest źródłem dużego komfortu, do którego łatwo przywyknąć, ale niesie też ze sobą pewne ryzyka. Jednym z nich jest możliwość wyrządzenia szkody innemu użytkownikowi ruchu, a drugim uszkodzenie własnego pojazdu. Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Rzeszowie dostępne w fullpolisa.pl) skutecznie chroni przed obydwiema ewentualnościami. Taki instrument finansowy zapewnia ten sam poziom wygody co zwykle, również gdy samochód jest zepsuty (można wynająć pojazd zastępczy lub skorzystać z holowania). Korzyścią materialną jest w tej sytuacji pokrycie kosztów usług ze środków na polisie. Podobnie jest w przypadku gdy samochód ucierpi w kolizji spowodowanej przez jego posiadacza lub gdy zaszkodzi mu działanie sił natury (np. spadające drzewo lub intensywne opady gradu).

  Jak widać, mimo że składki nie zawsze są tanie, warto posiadać solidne ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Rzeszowie, podobnie jak i w innych dużych miastach, codziennie ma miejsce po kilkadziesiąt zdarzeń, do których wzywana jest policja. Część z nich obejmuje szkody o niewielkiej wartości, nieprzekraczające 1000 zł, jednak wiele jest również takich, w których zniszczone jest pół samochodu. Ciężko sobie wyobrazić wówczas szybką naprawę auta, jeżeli jej koszty stanowią kilkukrotność miesięcznych zarobków właściciela. Mając stosowne ubezpieczenie można natomiast oddać samochód do serwisu współpracującego z towarzystwem ubezpieczeniowym i odebrać go gdy będzie już naprawiony.

  Podczas prezentowania ofert na ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Rzeszowie, przedstawiciele fullpolisa.pl mogą szczegółowo poinformować klienta na temat udziału własnego, współczynników amortyzacyjnych, wyłączeń odpowiedzialności czy franszyz integralnych. Znajomość wartości tych parametrów w poszczególnych ofertach znacznie ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji – takiej, z której będzie się zadowolonym przez cały okres trwania polisy, również podczas realizacji odszkodowania przez towarzystwo.

  Zapraszamy do pozostawiania danych kontaktowych także na dłuższy czas przed wygaśnięciem dotychczasowego ubezpieczenia. Znając jego termin, nasz przedstawiciel odnotuje niezbędne dane i przypomni się Państwu w odpowiednim momencie, proponując porównanie ofert spójnych z zasygnalizowanymi oczekiwaniami.

  ZADZWOŃ

  609 103 308