Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Śląskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Ze względu na szereg ryzyk, które czyhają każdego dnia na kierowców, warto mocno się skoncentrować wybierając ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Śląskim coraz większą popularnością cieszą się rozbudowane pakiety polis, gwarantujące ochronę w razie każdej ewentualności. Przyczyną zainteresowania takimi rozwiązaniami jest w dużej mierze rosnąca świadomość konsumentów odnośnie zagrożeń na drodze oraz stale rozwijająca się oferta ubezpieczycieli.

  Podstawową opcją w ubezpieczeniach komunikacyjnych jest ochrona odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu. Powoduje ona, że w razie wyrządzenia szkody nie jest konieczne samodzielne jej naprawienie. Ze względu na to, że zakres tego ubezpieczenia jest regulowany przez ustawę, jedyną różnicą pomiędzy ofertami poszczególnych towarzystw jest cena.

  Nieco inaczej sytuacja się przedstawia, gdy wybierze się bardziej rozbudowane ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Śląskiem szybką i sprawną obsługę w tym zakresie zapewnia fullpolisa.pl). Warto objąć posiadany pojazd ochroną typu auto-casco, zwłaszcza gdy przedstawia on znaczną wartość. Samodzielne pokrywanie kosztów remontu np. w razie pojawienia się wgnieceń po opadach gradu czy po zderzeniu z dzikim zwierzęciem może przerastać bieżące możliwości finansowe właściciela, zwłaszcza że na co dzień nie jest on przygotowany na tego typu wydatki. Opłacenie relatywnie niedużej składki na auto-casco powoduje, że w takiej gotowości przez cały czas pozostaje ubezpieczyciel.

  Podczas prezentacji poszczególnych ofert na ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Śląskim przedstawiciele fullpolisa.pl informują o wszystkich aspektach dobrowolnych umów ochronnych. Jest to konieczne, bowiem w przypadku auto-casco każde z towarzystw samodzielnie formułuje warunki obowiązywania ubezpieczenia. Oferta, która jest tańsza nie zawsze musi być gorsza od tej droższej, jednak żeby być pewnym jej zakresu, warto zapoznać się ze szczegółowymi zapisami, dotyczącymi np. wyłączeń odpowiedzialności, udziału własnego czy ewentualnych potrąceń amortyzacyjnych. Na uwagę zasługują także pozycje z grupy assistance oraz dodatkowe opcje, jak np. ochrona zniżek.

  Dopiero po rzetelnej analizie dostępnych ofert można być pewnym, że podejmowana decyzja jest przemyślana i świadoma, a wybrane ubezpieczenie przyda się w praktyce.

  ZADZWOŃ

  609 103 308